Wpis z mikrobloga

Czy w heyah albo nju mobile można mieć dwie karty sim z tym samym numerem i korzystać równolegle na dwóch różnych urządzeniach? W heyah (t-mobile) jest niby oferta "tandem", ale równolegle może być włączone tylko jedno urządzenie.

#njumobile #heyah #tmobile #orange #kiciochpyta
  • 10
  • Odpowiedz
@Wiskoler_double: Na dobrą sprawę drugą kartę potrzebuję tylko do danych mobilnych - więc nie ma możliwości, żeby z jednego urządzenia dzwonić, a na drugim tylko korzystać z internetu?
  • Odpowiedz
@Tino: Wg mnie nie. Kiedyś też zadałem takie pytanie w salonie T-mobile. W odpowiedzi usłyszałem że karta nie wiedziałaby czy ma służyć do odbierania połączeń czy tylko do internetu, skończyło się na tym że dostałem drugą kartę tzw. DATA z niewielkim abonamentem do połączeń internetowych. Moje pytanie padło w oryginalnym salonie a nie u partnera, bo partner zawsze chce nabić ilość i te odpowiedzi u nich zawsze są pokroju "nie da
  • Odpowiedz
@Tino: W Orange Flex możesz korzystać z dwóch kart jednocześnie. Ja jedną mam w telefonie, a druga jest w routerze i śmiga cały czas równolegle
  • Odpowiedz
@Tino: Pewnie nawet karty nie będziesz musiał wymieniać. Pobierz aplikacje, a oba Cię już poprowadzi. W nju masz abonament czy karta?
  • Odpowiedz
@Tino: Da, bo jak byś miał abonamet to musisz wybrać kiedy kończy Ci się umowa, a tak to na kartę przejdziesz od razu jak chcesz
  • Odpowiedz