Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Witam Mireczki,
dwa dni wolnego po dwóch nockach w kołchozie plus dzisiejsza była obfita w naćpanego przedstawiciela patologi polskiej, który odwiedził stację i walczył na jej środku z ochroniarzem ( ͡º ͜ʖ͡º)
#bp
  • 13
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s: współczuję, ja w zeszłym roku jechałam pociągiem (godziny przedpołudniowe), gdzie naćpany koleś po ekscesach z obsługą, zatrzymał pociąg w środku pola i wysiadł. Wagon bez przedziałów, akcja dynamiczna nawet metr ode mnie. Niby wiele w życiu widziałam, ale ręce z nerwów mi drżały.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@justypl: Ja na zmianie byłam z dziewczyną i tak nie powinno być, bo powinien być chłopak jeszcze, ale BP ma gdzieś regulamin i pracownika xD On zaczął do tej dziewczyny cały czas, biedna płakać zaczęła, ja poszłam jak on do ochroniarza, że go zadźga xD
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s: A wy nie macie tam jakiegoś guzika typu „w razie napadu” natychmiast wzywacie służby lub ochronę? Z naćpanymi nie ma żartów, zwłaszcza z np. nożem, wtedy nawet kolega Ci nie pomoże i lepiej uciekać. Taki człowiek nawet mocno ranny może Ci krzywdę zrobić, jest nabuzowany i nie czuje bólu, oczywiście zależy po czym, ale rada na przyszłość, natychmiast dzwoń na policję.
  • Odpowiedz