Wpis z mikrobloga

Pytałem na tagu #wroclaw na temat wrocławskich spelunek, które można odwiedzić dzisiaj, niestety na forum kupa, nikt nic nie wie, wziąłem sprawy w swoje ręce, macie więc wrocławskie recenzje barów o których nie wiecie, ale które trzeba odwiedzić.

Zrobiłem już recenzje dla #warszawa - dzięki koledzy za hinty, było sympatycznie, pomimo, że nie doczekałem się randki z Wichłacz czy Wieniawą, na które liczyłem.

A Wrocław? Po #!$%@? iść na Stare Miasto, skoro tam jest identycznie z każdym dużym miastem jak #krakow #poznan #lodz czy #gdansk - serio potrzeba wam tyskie za 14 zł i nudne knajpy w skandynawskim stylu?

Dam wam elitarne miejscówki, których wrocławska masówa jeszcze nie odkrył, ceny będą w pytę i jak wpadniecie, jeszcze sobie cykniecie fotkę na insta, zamiast „gówno-lokali”jak Woosabi, będzie:

KOLISETKA z wrocławskiego Kozanowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pijzwykopem
J.....s - Pytałem na tagu #wroclaw na temat wrocławskich spelunek, które można odwied...

źródło: comment_1655750207dVGbMahvXyj5DDByAUri4s.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@Jud-Suss: Zaczynając więc recenzję, trzeba tutaj zauważyć, że spelun we WRO praktycznie nie ma. To smutna rzeczywistość, bo przecież każdy czasami chce w spokoju popić w towarzystwie, szczególnie, że zaraz za miedzą mamy braci Czechów z ich wszędobylskimi hospodami. Spelunki były jeszcze 15 lat temu, było ich sporo, ale nowe czasy wymusiły rewizje rynku…

Czym jest więc Kolosekta?

To bar w totalnie starym stylu, praktycznie nie ma już podobnych w stolicy Śląska, miejsce serdeczne, goszczące klasę robotniczą, złaknioną smaku poprzedniej
J.....s - @Jud-Suss: Zaczynając więc recenzję, trzeba tutaj zauważyć, że spelun we WR...

źródło: comment_16557519004hynkB6yCbXnMpoONkOXkZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jud-Suss: spelunka to (kiedyś były) Fuga Mundi i Salonik na Braniborskiej, poza tym coś tam może się ostało na Bogusławskiego, choć wiele lokali po remoncie, ale byłem tam na nasypie niedawno i gdzieś mi mignęło jakieś czeskie piwo za 6 czy 7 zł.
  • Odpowiedz
@papaj_21_37: Znów, kiedyś to było, pewnie, że bywały takie lokale, ale mamy gentryfikację i tyle, koniec tanich barów, dziś wszystko musi być ladne, modne i drogie… Lipa, bo fajnie byłoby mieć w większej ilości miejsc charakter czeskiej hospody, skoro już mamy pepików za miedzą. Ile można kradtów! Rzygać juz się tym chce - stąd hinty na ostatnie wroclawskie spelunki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jud-Suss: Mają opinie z przed 3 miesięcy, jest szansa ze działa. Aż żałuje ze mam tam całe miasto do przejechania. Ale na polecajke z kozanowa się skuszę, lubię takie miejsca. Wieczorami tez w Lisie w Leśnicy jest taki klimat, tylko trochę olejem capi
  • Odpowiedz
Koledzy, skoro już zawołałem, jak to wygląda w innych dużych miastach? W Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Lublinie, Szczecinie czy Katowicach podobna posucha? Pozamykali wam speluny?
  • Odpowiedz
@teuthida: kiedys, tj. jakies 15 lat temu w Palermo mozna bylo zjesc przezajebista pizze I wypic dobre czeskie piwo, pozniej cos sie zmienilo, z pizzy zrezygnowali I nie wiem czy czasem nie padli
  • Odpowiedz