Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wczoraj komp rzucił bsod 2 razy tak z dupy z końcówką kodu 021a, a nic nie grzebałem w kablach ani w samym windowsie(przynajmniej od 2 tygodni). Dziś chciałem go odpalić to po 3 minutach znowu rzucił i po restarcie już się nawet windows nie załadował tylko wywaliło bsod z błędem 'inaccessible boot device'. Na youtubie są jakieś filmiki jak ten błąd naprawić, ale teraz już nawet to się nie wyświetla, bo przy włączeniu kompa od razu odpala mi się BIOS. Sprzęt składany w kwietniu, windows 11. Formatować?
#pcmasterrace #serwispc #windows #komputery
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@beerman: jeśli jakieś pliki miałeś na dysku to ogarnij se jakiegoś linuxa na pendrive albo live cd i działaj z tego miejsca, w kazdym razie spróbuj zbootowac system z czegos innego niz twoj dysk systemowy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RateI: no na pendrive mam tylko ten upośledzony windows 11 i odpalam tam własnie rozwiązywanie problemów, spróbuję najpierw w cmd coś popatrzeć czy dysk cały itp. potem ewentualnie ściągnę na pendrive jakiegoś linuxa jak piszesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aleksander_z: no to chyba zdech, bo listowałem wszystkie dyski i tego z systemem nie ma, a to jedyna M2 właśnie i na jej miejsce na C: wskoczył mi HDD xd ale jeszcze odpalę tę komendę co piszesz. Backupy tego co potrzebne to mam, ale kurde dysk ledwo ma 2 miechy i jeszcze na fakturę brałem to pewnie mi nie zwrócą :/