Wpis z mikrobloga

@Pandemicum: @6thsurvivor: Wrzucałem z telefonu na szybko i nie dopisałem jednego zdania. Chodziło o nową cenę biletu poza tą, która obowiązuje przez najbliższe dwa tygodnie. Na chwilę obecną cenowo już przebili PGA, 199 zł (+20 zł jakie dolicza sobie serwis ebilet). Oby nie wprowadzili kilku wersji cenowych biletów jak to zrobiono na Warsaw Comic Con, które organizacyjnie ssało po całości.
@Sweet-Jesus: nie no, juz teraz teoretycznie masz tierowane bilety, tylko teraz byly 3 lata sprzedazy - masz vipa z bajerami, 3 dniowy early bird, 3 dniowy normalny i dniowe, gdzie chyba tylko przedsprzedaż ma token do rezerwacji prelekcji. To Poznań, więc dalsze skomplikowanie systemu nas przerasta, bo ziemniak czy tam pyra zamiast mózgu.
@karoryfer: Byłem na trzech edycjach WCC jako media. Żadnej z moich relacji nie wrzucili na fb bo publikowali tam jedynie treści zachwalające imprezę. Tutaj mogę dodać, że była gruba inba z wypłatą hajsu za wygraną w konkursie cosplay. Znajoma wojowała z nimi i wypłacili kasę dopiero po pół roku.

@6thsurvivor: Byłem tym razem gościem i twórcą programu. Zgadnij co dostałem poza identyfikatorem. Nic, nawet jednego tokena przez co odpuściłem sobie
@Sweet-Jesus: tez ylem jednoczesnie gisciem i twórcą, jedyne co dostalem to moglem wejsc wczesniej na sale i ogarnac przed wejsciem tlumów. Teraz nie wiem czy wieszac psy na orgach, czy dolaczyc do 2ery i starac sie cos zmienic, bo serio nie chcialbym zeby pyrkon podzielil losy WCC :c