Wpis z mikrobloga

Orientuje się jaki model haka przerzutki pasuje do Tribana RC 520? Chcę kupić sobie na zapas w razie niemiłej przygody, ale nie mogę znaleźć nigdzie info, jaki to model. Może jestem ślepy, ale nawet na samej stronie decathlona nie widzę nic wizualnie podobnego.

#rower #szosa #wykoptribanclub
  • 19
@k3lt Tak sprzedali mi dorabiany hak w nowym rowerze..., a Ty z kolei wiesz lepiej jaki mam model roweru. Nie patrz na zdjęcia na stronie Decathlona, bo być może były jakieś zmiany i w tym obszarze, nie wiem. Od dawna ma np. nowe obręcze i opony, a zdjęcia są/były ciągle ze starymi.
@k3lt No a mój kupiony w listopadzie ma właśnie taki, jak wstawiłem zdjęcie. Musimy jakoś z tym przeżyć, bo ja nie mam zamiaru marnować czasu i udowadniać ci racji.
@xyz124: No fajnie ale to nie zmienia postaci rzeczy że hak który wrzuciłem jest do RC520 i będzie pasował, nie dostałeś żadnej unikatowej ramy z unikatowym hakiem oni te same ramy klepią od x lat.
@k3lt: Trochę nie rozumiem Twojego uporu w tym temacie. Robisz research w internecie na temat haków w RC520. Mam w RC520 taki sam hak jak kolega wyżej. Rower kupiony nowy we Włoszech w sklepie Decathlonu w listopadzie 2022.

Nie wiem co chcesz udowodnić. To nie jest hak do RC520? Mamy jakieś dorabiane na lewo?

I tak, sam muszę się zakręcić za tematem i planowałem po prostu pojechać do sklepu i popytać,
@Paczek_w_masle o widzisz, dzięki wielkie za filmik, bo nie trafiłem na niego wcześniej. Całkiem spora szansa, że to jest faktycznie to. Widziałem to na stronie Decathlona - https://www.decathlon.pl/p/hak-przerzutki-edr/_/R-p-203303?mc=8611184 ten hak już wcześniej, ale tam jest tylko info, że pasuje konkretnie do Van Rysel EDR, więc od razu odrzuciłem i nie zagłębiałem się. Tutaj filmik potwierdza, że montowane jest to właśnie też w RC520. Nie wiem, czy gościu jest jakoś powiązany z bezpośrednio
A koledze @k3lt proponuję mniej buty od samego początku i także obejrzenie filmiku.

Gość mówi wyraźnie, że to jest nowa wersja haka montowana w RC520 i wymienia różnice pomiędzy starym. Jedną z nich jest to, że nie potrzeba tego dodatkowego połączenia między przerzutką, a hakiem - dla ułatwienie zaznaczyłem na zdjęciu o co mi chodzi.

Ten hak, który wstawiłeś to stara wersja i może i by pasował do ramy, ale będzie problem
xyz124 - A koledze @k3lt proponuję mniej buty od samego początku i także obejrzenie f...

źródło: comment_16557248983G5rVLUrwN51trozY9kl8L.jpg

Pobierz