Wpis z mikrobloga

Dobra stoję przed trudnym wyborem, udało mi się uzbierać pierwsze 500 gold coinów (w prawie 3 lata xD) i ciężko jest coś wybrać, nadmienię jeszcze tylko że wszystkie sbry i esbry są zrobione więc jakiejś sytuacyjnej postaci nie potrzebuję:
- Lr Rose i Lr SSJ2 vegeta - najstarsi z tej puli, z podobną mechaniką gdzie podnoszą sobie atak za ki, w tym momencie są w nijakim położeniu chociaż Vegeta ma lepiej ze względu na Majin Vegetę i 200% LS, a Black to musi czekać do tanabaty na EZY i 200% LS
-Lr Super 17 - jak na rok w tej grze to trzyma się wciąż dobrze, z buffem do androidów robi niezłą robotę jako floater albo w rotacji z Hell Fighterem
- Lr Vegeta/Goku - Wciąż się trzyma, revive jest spoko, a po revivie damage reduction i lepsza pasywka, chociaż mając ten exchange w Goku to ciężko będzie coś skleić jak jego główne linki się zamieniają na kompletnie inne
- Lr Goku i Hit - wszystko spoko tylko wydaje mi się że ich użyteczność sprowadzi się tylko do teamów USS
- Lr Gohan/Trunks - buff do future sagi przed tanabatą, defensywna bestia plus po exchange'u w Gohana mamy darmowego heala w postaci reviva
Trochę tego jest ale może coś z tego da się wybrać xD
#dokkanbattle
NepNepu - Dobra stoję przed trudnym wyborem, udało mi się uzbierać pierwsze 500 gold ...

źródło: comment_1655711811G0Bjl2pIH3WF2TdSTyYN5q.jpg

Pobierz
  • 4
@NepNepu: Bierz Goku i Hita. Ta karta jest bardzo dobra. Bardzo duży dmg, gwarantowane trafienie, uniki i łatwo naładować pasek Ki. INT Vegeta też jest bestia .
@Thapchan: co prawda mógłbym poczekać, ale zanim wejdzie na glb i zanim wejdzie do sklepu to minie z parę miesięcy do roku max, dam sobie jeszcze trochę czasu z tym ale no jak mówię na obecna chwilę nie mam takiej sytuacji że potrzebuję danej postaci, poczekam na red zone i zobaczę czy dam radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)