Wpis z mikrobloga

Co w Game Passie Ultimate polecacie do takiego krótkiego popykania 20 - 30 minut przed snem na #!$%@? lub w wolnej chwili na odmóżdżenie? Listę do ogrania z GPU mam długą, ale nie zawsze mam chęć by ogarniać fabułę itp. Fajnie w takim trybie grało mi się w Halo Infinite, Ori ostatnio też na trochę wciągnął mnie Dead Cells, ciekawie wygląda Hades. Zazwyczaj cisnę w Wiedźmina 3, Hitmana Trilogy, Dishonored i mam w planie AC Origins, ale to często takie "synek to trzeba na spokojnie usiąść" i nie chcę mi się ich odpalać jak jestem zmęczony. Ktoś coś?

#gamepass #xbox #gry
  • 10
@kaspe: Rocket league jest w sam raz na #!$%@? do spania. Na coś dłużej to mega polecam grę "Limbo", logiczna gdzie szukasz swojej siostry, zajmuje coś 200mb, przejście +- 3.5h jak jesteś w miarę kumaty. Forza Horizon 4/5 też spoko jak kolega wyżej napisał
@kaspe: rocket league na pewno, tryb inwazji w Sniper Elite 5 (reszta to na dłużej, ale ten tryb gdzie wbijasz komuś do gry jest świetny i zajmuje chwilę, a gra łączy się i wyszukuje przeciwnika szybko), Tetris, Slay the Spire- zajebista karcianka. Sama rozgrywka jest dość długo, ale łatwo przerwać i wrócić do gry i sprawdzić co tam za karty masz w talii :) Można grać na tel/konsoli/pc i synchronizuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaspe: Archvale - uroczy bullethell
Subnautica - podwodny survival z ciekawą fabułą
IA somnium - w to mi się dobrze grało przez snem bo to taka bardziej historia niż gra, plus można powtarzać wszystkie etapy więc nawet jak zaśniesz w trakcie to nic się nie dzieje. Tylko ostrzegam bo ta gra ma dużo gimbazjalnego humoru z podtekstami. Mi się to o dziwo podobało, ale dla niektórych może być dealbraker.