Wpis z mikrobloga

Jeszcze kilka dni temu było przyjemnie chłodno, a od kilku dni Słowację nawiedzają upały. Polecam ten przepiękny, zielony, czysty i przyjazny kraj 100 razy bardziej niż okolice Zakopca. Na ekstremalne temperatury idealne są spacery korytami rzek!

Kręcimy się od kilku dni po północnych rejonach tego leśnego kraju od wschodu do zachodu i jesteśmy zakochani!

Śpimy jak zwykle na dziko w osobówce ()

#neverendingtravel - tag do obserwowania/blokowania

Blog | IG | TikTok | YouTube | Facebook



Pobierz porfaworek - Jeszcze kilka dni temu było przyjemnie chłodno, a od kilku dni Słowację ...
źródło: comment_1655704472Klwnd98cHKkMyCKlOD8Pnh.jpg
  • 32
@porfaworek: skoro masz tyle doświadczenia, to opowiedz coś więcej o takim spanku na dziko! Jak to jest ze znajdowaniem miejsc do zaparkowania i przekimania? Jak radzicie sobie z parowaniem samochodu w nocy? Korzystacie z materaca, karimaty, jakichś innych podkładów do spania? Bardzo mnie ciekawi ten temat i wszelkie protipy :D
@Pawell_17: Słowacki Raj to tylko jedno z wielu pięknych miejsc tutaj! Nawet sama jazda samochodem pośród tych gór i niekończących się lasów to już mega przyjemność. Ja też tu byłam za dzieciaka i teraz wróciłam i zbieram codziennie szczenę z podłogi. Piękny kraj ()