Wpis z mikrobloga

@smutny_login: Dziś kupiłem za 55 zł na 1 miesiąc. Porażka. Jakość loszek była lepsza na darmowej wersji i poza tym od rana sobie przesuwałem loszki w prawo i teraz mi pokazuje, że już się skończyły w mojej okolicy xD Gdzie w zasięgu mam #!$%@?ą Warszawę z 1,7 mln ludności xD Scam jak #!$%@?
  • Odpowiedz
@trochelipa: Ja mialem golda za darmo przez miesiac i wxsumievto samo co ty. Xd tylko tyle ze musialem zwiekszyc zasieg by mi wyszukiwało pary. Fajtcpar trochę woecej ale na nie przelożyło się to na randki vzy nawet naxwiekszą ilosc rozmow
  • Odpowiedz
@darosoldier: No par dość dużo mam (chociaż w czasie lockdownów miałem porównywalnie na darmowej wersji i jakościowo lepsze), ale do 95% nawet nie ma jak zagadać, a jak już się pojawia jakiś dialog to jest to tak nudne, że sam usuwam pary.
  • Odpowiedz
@smutny_login: To ma sens jedynie jak jedziesz na wakacje i chcesz poruchać na gwałt. Natomiast nie czaruj się jeśli nie idzie ci bez tego to z tym też nie będzie, po drugiej stronie koniec końców są prawdziwe kobiety a nie algorytm który bierze pod uwagę,że jesteś użytkownikiem premium.
  • Odpowiedz