Wpis z mikrobloga

Agepill jest brutalny u kobiet. Siedzę wczoraj w klubie, w loży i pije piwko relaksując się do muzyki. Obok mnie siedzi jakiś gościu też się relaksując. Dosiada się do nas narąbana 41 letnia Karolina i zaczyna pajacować, popisuje się próbując ściągnąć na siebie atencję. Ja i typ #!$%@? w nią, jeszcze typas pyta się jej ile ma lat, odpowiada 41 więc jego zainteresowania podstarzałą juleczką spadło do zera. Babka zaczyna wręcz sugerować, że jesteśmy jakimiś gejami bo wiecie mamy ją w dupie xD

To musi być brutalne, całe życie jechać na easy modzie a później cyk, zainteresowanie facetów zerowe xD

#agepill #blackpill #redpill
  • 24
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Zapewne tak, ale laska widać, że była przyzwyczajona, że każdy jej dawał atencję i widać było jej zmieszanie że tak już nie jest. Średnio wszystko pamiętam ale obok tego typka siedziała jakaś grubsza laska i ten ziomek z nią rozmawiał to Karolina zaczęła dawać jakieś kąśliwe żarciki w stylu, że ona to jest gruba hehe. Klasyka gatunku.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Zresztą nie wiem co się dzieje ostatnio to już 3 taka sytuacja w ciągu miesiąca. Raz byłem na spotkaniu z koleżanką, podchodzę do baru a tu jakiś narąbany milf zaczyna się do mnie przytulać tak z #!$%@?. Byłem szczerze zaskoczony, to samo w klubie jeden milf się do mnie w sumie przykleił i łaził za mną wręcz xD

Śluzary są tak samo cringowe jak spermiarze, bez beki. Oczywiście to nie
  • Odpowiedz
@Przypadkowy: Ogólnie to mam 30 lat a ludzie biorą mnie za studenta - mam nawet taką zabawę zawsze pytam ile mi ktoś daje. No to najwyższy wynik jaki miałem to 27 lat. Wyglądam jak beciak w sumie, ale młody wygląd chyba powoli staje się zaletą w moim wieku bo gdy moi rówieśnicy mają typowy pack gości po 30 to ja wyglądam jeszcze normalnie.

Ale ogólnie mam szerokie bary i nie mam
  • Odpowiedz
@LateNever:

Ale w pracy np. IMO lepiej pracować z babami 30+ niż z młodymi Juleczkami, bo przez to że atencji brakuje to są milsze i dużo łatwiej się z nimi dogadać.
  • Odpowiedz
  • 61
@JediKnight jakaś baba, na oko po 40 zaczęła się do mnie kiedyś bardzo intensywnie przystawiać w jednym z poznańskich klubów. Po którymś z kolei uniku z mojej strony zapytała się z wielkim zdziwieniem na twarzy czy jestem gejem XDD

Szczerze mówiąc to nie sądziłem, że ta zagrywka jest aż tak popularna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WielkiNos: Zresztą nie wiem co się dzieje ostatnio to już 3 taka sytuacja w ciągu miesiąca. Raz byłem na spotkaniu z koleżanką, podchodzę do baru a tu jakiś narąbany milf zaczyna się do mnie przytulać tak z #!$%@?. Byłem szczerze zaskoczony, to samo w klubie jeden milf się do mnie w sumie przykleił i łaził za mną wręcz xD


Śluzary są tak samo cringowe jak spermiarze, bez beki. Oczywiście to nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JediKnight jakaś baba, na oko po 40 zaczęła się do mnie kiedyś bardzo intensywnie przystawiać w jednym z poznańskich klubów. Po którymś z kolei uniku z mojej strony zapytała się z wielkim zdziwieniem na twarzy czy jestem gejem XDD


Szczerze mówiąc to nie sądziłem, że ta zagrywka jest aż tak popularna.

@Klim4s:

@LateNever:


Numer z gejami to klasyka gatunku gdy nie jesteś zainteresowany laska, wyjątkowo prymitywny numer.

@JediKnight:

To
  • Odpowiedz