Wpis z mikrobloga

#sluchawki #audio #hifi #sluchawkibezprzewodowe #audioboners

Taki szybki wpis ode mnie, jeśli ktoś z was szuka nausznych słuchawek BT, bez żadnych pierdół jak anc, tylko chce słuchać muzyki bez kabla w najwyższej możliwej jakości (w sumie z kablem tez można) to z całym sercem polecam Audio-Technica ATH-M50xBT2, nie żadne tam Sony SONY WH-1000XM4 czy nawet M5, nie dość ze drogie to #!$%@? grają. Za kwotę około 850 zeta dostajecie klasyczne słuchaweczki studyjne Audio-Technica ATH-M50x i to jeszcze bezprzewodowe. Jakość dźwięku jak na BT mega, dodatkowo jest świetnie działający korektor którym można ustawić porządane dla siebie brzmienie, bateria skała. Jedynie czego bym się czepiał w te gorące dni to pady skórzane, fajnie jakby były w zestawie welurowe, bo jednak na spacerze ucho się trochę poci (co prawda są dostępne na aledrogo, ale to dodatkowy koszt około 60 zeta), ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdro!
BooB - #sluchawki #audio #hifi #sluchawkibezprzewodowe #audioboners

Taki szybki wpis...

źródło: comment_1655659273OzPxSapg48uJvkKQoCwjUJ.jpg

Pobierz
  • 26
  • 0
@sogen: Z nausznych z anc przetestowałem Sony i PHILIPS TAPH805BK ANC, a z dousznych Samsung galaxy Buds Pro, według mnie to te całe anc to nadaje się tylko to tego jak ktoś obok stoi i #!$%@? ci ze jesteś głupi bo takie drogie słuchawki kupiłeś, bo jak wyszedłem z tymi słuchawkami kosić trawę to zero różnicy z anc czy bez ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@sogen: Możliwe ze to tez kwestia enviromentu, co innego jak lecisz sobie w samolocie i słuchasz podcastu, a co innego jak słuchasz podcastu a obok ktoś młotem pneumatycznym #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja jako meloman, ultra fanatyk Senheizerow HD650, zdałem swoją relacje odnośnie tego produktu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@josedra52: Około 2 tygodnie, codziennie 40-60 minutowy spacer, ale jutro chyba zamówię sobie te welurowe pady z allegro za 59 zeta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale wcześniej miałem zwykle M50 chyba z dwa lata, pady popękały mi wtedy ale przy komputerze mi to nie przeszkadzało tak jak na spacerach ;)
  • 0
@josedra52: Zobaczymy, pewnie trochę bardziej otwarte brzmienie się zrobi, kosztem basu, ale jeśli te pady będą dość miękkie, to nie musi być tak źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sogen: nie do konca, wiekszosc sluchawek i tak ma lipne ANC ktore wyglusza basem i zamknieta konstrukcja. Te ATH maja bardzo dobre pady i swietnie wygluszaja same w sobie. Mam ATH MSR7b i są dla mnie porownywalne z Sony 1000mx4
@bonus a w pociągu czy w jakimś głośnym miejscu ? Można gdzieś takie słuchawki wypróbować stacjonarne ?

Naprawdę się zastanawiam po co ktoś wymyślił anc skoro wystarczyło wygluszyc słuchawki
@sogen: Polecam sprawdzić, moim zdaniem w pociągu jest ogromna różnica. Ja jak pierwszy raz założyłem te słuchawy to słyszałem jak mi serducho bije ( ͡° ͜ʖ ͡°).