Wpis z mikrobloga

Jak każdy kupujący mieszkanie staję przed wyborem obecnie wyboru sprzętu AGD.
Zależy mi na bezawaryjności. Czy są jeszcze jakieś marki, które się wyróżniają pod tym względem?

Chodzi mi o pralkę + lodówkę + mikrofalę + okap + indukcję + zmywarkę + piekarnik.
Mikrofala i okap w sumie najmniej mi spędza sen z powiek, bo są najtansze i jak sie zepsują to nie będzie aż to tak boleć.

Jakie marki wiodą prym w danym segmencie, a jakich unikac?
#agd #remontujzwykopem
  • 8
  • Odpowiedz
  • 5
@Mekeke2 każdy komu się nie psuje sprzęt napisze że jego jest najlepszy. Każdy komu się zepsuł jakiś sprzęt napisze żeby danej firmy nie kupować. Prawda jest taka że nie ma sprzętów bezawaryjnych. Jest to loteria.
  • Odpowiedz
@Mekeke2 unikaj Amica.

Samsung electrolux bosch haier to chyba top.

A jesli kupujesz wszystko na raz to oczywiscie poluj na promocje w rtv euro na 5 rzecz za 1 procent wartosci (najtansza). Mi zmywarka za 2k wyszla za 20 zl
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mekeke2: dopóki jest gwarancja, to masz względny spokój, a potem weź sobie ubezpieczenie mieszkania z dobrym pakietem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Notakaprawda: Liczę się z tym, że będę musiał robić mix ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Możesz na szybko doradzić coś biorąc pod uwagę właśnie jakość? Lodówka, pralka, indukcja, piekarnik, zmywarkę?

Coś się wyróżnia? Beko jest wg Ciebie ok czy to budżetowa marka typu podrasowana Amica?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mekeke2: lodówkę mam Beko i jest git. Miałem ich zmywarkę, ale się zepsuła zanim zmyła cokolwiek. Teraz.mam whirpoola. Pralkę i suszarkę też mam Beko - fajne sprzęty. Płytę i mikrofalówkę mam Samsunga, a okap jakiś noname. Nie patrzyłem biorąc sprzęty na markę tylko funkcje/cenę i opinie. Teraz cokolwiek się weźmie to się może zepsuć, marka nie ma większego znaczenia.
  • Odpowiedz
@bartolama: @Mekeke2: Odradzam Amica. Sam sprzęt jest OK póki działa, ma bardzo fajną relację jakość / cena moim zdaniem, ale ich serwis gwarancyjny to #!$%@? żart i choćby z tego powodu nic nigdy już od nich nie kupię.

Rodzicom popsuła się lodówka ~3-4 tygodni przed upływem gwarancji. Najpierw musieli czekać 2 tygodnie na typa (w lecie, z niedziałającą lodówką), żeby uzupełnił czynnik chłodniczy. Oczywiście gość niczego nie sprawdził (zapewne domyślacie
  • Odpowiedz