Wpis z mikrobloga

W sobotę wybieram się pojeździć na rowerze po Berlinie. Jadę samochodem w związku z tym mógłby ktoś z Was polecić miejsce gdzie mogę bezpiecznie i najlepiej za darmo zaparkować samochód na cały dzień? Oczywiście może być to straszne zadupie, obrzeża do centrum czy w inne fajne miejsca dokulam się na dwóch kółkach ;)

Dziękuję.

Przy okazji jak ktoś z Was ogarnia temat jazdy rowerem po Berlinie, wie gdzie mam konkretnie pojechać, co zwiedzić to proszę o info.

#berlin #niemiecki #rower
  • 6
@trueno2 Byłem wiele lat temu i pamiętam, że jazda rowerem po Berlinie to czysta przyjemność. Auto parkowałem na granicy strefy eko, dalej i tak nie mogłem wjechać moim starym dieslem, pod jakimś zwykły blokiem.
@T1001: Auto możesz zostawić na dzielnicy Kopenick,to już całkiem blisko centrum, większość miejsc jest tam darmowych, dlatego po południu nie ma gdzie zaparkować, tylko musisz stanąć max przepisowo bo inaczej holują do siebie, na drugi koniec miasta, ale Polakom oddają za darmo xd
@trueno2: gdziekolwiek gdzie nie ma strefy parkowania, jak nie masz naklejki to poza strefą czystego transportu

Jak masz hajs to na jednym z parkingów interparking group lub apcoa