Wpis z mikrobloga

@danek01: Rozumiem, że Stonóg dostał pozwolenie na loterię dotyczącą mienia znacznej wartości, a także na każdym kroku informował wpłacających, że to loteria, a nie wpłata na dalszą działalność społeczną w formie zbiórki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dkaab: Tak w ogóle to macie jakieś dowody na oszustwa Stonogi? Czy tylko domniemania PiSowskich sądów? Skoro to jest taki bandzior i w dodatku antyPiSowski dlaczego jeszcze nie siedzi i ciągle wychodzi? Nie jestem żadną jego fanką, ale ciągle czytam oskarżenia, że Stonoga to oszust i złodziej, ale wciąż nie ma żadnych dowodów.
  • Odpowiedz
@Pyritz: No ja nie jestem np zapatrzony, a nie rozumiem w jaki sposób on ciągle wychodzi z tego więzienia. Fajnie jakbyś wyjaśnił zamiast sie nabijać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Dkaab: Załamałem się jak czytałem komentarze pod jego nowym filmem, z kwiatami by go witali, W KOŃCU ZBYNIU Z NAMI CAŁY I ZDROWY O JEZU WIELKI CZŁOWIEK XDD Frajerzy sami czekają by zostać #!$%@?, jeszcze go bronią bo on uczciwy i niesłusznie posadzony xD KABARET, tyle że tu główny aktor nawet za babe się przebierać nie musi xD
  • Odpowiedz