Wpis z mikrobloga

Dziewięć sezonów zajęło dotarcie do Mistrzostwa Polski startując w IV lidze. Grałem sobie tak na pół gwizdka, zazwyczaj za pomocą natychmiastowego wyniku i jedną, solidną taktyką bez zmian niezależnie od wszystkiego. Fajnie było patrzeć na progres :)

Jako że Pomezania Malbork aktualnie występuję jeszcze ligę niżej to wrzuciłem ich za pomocą edytora do IV ligi, a następnie zacząłem nimi grę poprzez "utwórz własny klub". Powód taki, że zacząłbym bez ani jednego realnego piłkarza, a tak to od razu zebrałem grupę około 25 zawodników bez wartości i klubu. Liczyłem mocno na Puchar Polski, że może na farcie uda się wygrać i dzięki temu nieco zarobić (bo w klubie bieda była, aż piszczało) oraz podbić reputację, ale nic z tego nie wyszło.

Chyba największy wkład w sukces miał młody Senegalczyk wyciągnięty rok przed MP za 190 tys. € z jakiejś afrykańskiej pipidówy, długo pewnie go u siebie już nie utrzymam. Obrona była bardzo długo najsłabszym ogniwem w klubie, dużo meczy przegrywałem/remisowałem pomimo przewagi dopóki Diallo się nie pojawił w klubie.

Zastanawiam się co dalej, nie wiem czy chce mi się podbijać Europę z tego pułapu, pewnie za 5-10 lat udałoby się wejść do europejskiego topu, być może nawet wygrać LM. Zobaczymy, może jeszcze jeden sezon zagram, a potem albo dalej albo nowa kariera :)

#fm22 #footballmanager
Pobierz
źródło: comment_1655587521eG5iWzxDXFmAeOPGYB6aTk.jpg
  • 6
@giorgioborgio: Los był łaskawy i trafiłem na dość słabych rywali w eliminacjach , udało się awansować do LM

@saviola7: Potencjal to akurat ma 150, więc poziom europejskiego średniaka, ale na Ekstraklasę to aż nadto :)

@jarrL: Tak, są specjalne skórki, które mają ten przycisk. Niestety rzadko kiedy fajna skórka ma taką opcję
@Jednobrewy Ja zauważyłem, że jak ofensywny zawodnik ma PA na 150, ale blyskotliwość np na 18 czy 19 to sobie poradzi i w premier league:) miałem kiedyś takiego konusa skrzydłowego wzrost 1.60 chyba, potencjał 155, ale miał sprawność i błyskotliwosć na 20. Zdobywał zlote pilki, jak zobaczyłem potencjał jaki niski to bylem w szoku...ale koleś wymiatał( ͡º ͜ʖ͡º)