Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie proszę! #glo – na ile szkodliwe jest dla #zdrowie np. aluminium we wkładach? Jakieś substancje z aluminium się przy podgrzewaniu przedostają do organizmu? Bo ktoś mi coś takiego mówił...
Tak samo z gliceryną w klikach... I ogólnie ich składem. To są spożywcze substancje smakowe i zapachowe, czy coś gorszego???

Tak, wiem, że najlepiej rzucić. #papierosy #medycyna (może ktoś z tagu coś rzeczowego wniesie...)
you-like-this-user - Mirki pomóżcie proszę! #glo – na ile szkodliwe jest dla #zdrowie...

źródło: comment_1655563635NLQU1675Uudn3yu1RXs7TV.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@you-like-this-user: możesz spróbować Snusa, a dokładnie wersji beztytoniowej, sporo osób dzięki niemu rzuciło palenie, na dodatek jest sporo tanszy niż glo czy zwykłe fajki. I praktycznie brak jakichkolwiek efektów ubocznych dla zdrowia.
  • Odpowiedz
@you-like-this-user: aluminium nawet jak jest to temperaturę topnienia ma 660stopni a w glo jest o wiele mniejsza. Gliceryną nasączony jest cały tytoń bo tylko dlatego daje on dym a w zasadzie parę wodną jak w epapierosach ;) a kulki smakowe to chyba też po prostu aromat spożywczy na glicerynie także w zasadzie jak w epapierosach ;) w skrócie to taki prawie epapieros tylko zamiast aromatu tytoniu i nikotyną w płynie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pikey: możesz coś więcej o tym powiedzieć? Bo jeśli serio są duże problemy zdrowotne to rzucę beztytoniowego snusa, wiem że można dostać raka od prawdziwej wersji, lub tytoniu do żucia, ale nie mogłem się doczytać co do powikłań na temat woreczków nikotynowych
  • Odpowiedz