Wpis z mikrobloga

@pelt: służba zdrowia tania xDD Poczekajmy jak będzie potrzebna jakaś operacja to już nie będzie tania xDD
Przecież on bazuje na cenie wizyty na opatrunek, przeziębienie itp. Gdzie moze to być pierwszy lepszy lekarz/znachor bez większej wiedzy.

Widzę że buduje też grunt pod pokazanie swojej wybranki serca. Może nie będzie z nią mógł porozmawiać o filozofii (zostanie mu gadanie do kamery) ale za to ugotuje węża i zamiecie dom jak będzie
  • Odpowiedz
@pelt: Ależ odklejeniec. Król jeszcze nie wie, ale wkrótce osobiście wręczy mu paszport xDDD

Ciekawe co się stanie, jak się pan generał przekręci, zmienią się układy na szczytach autorytarnej władzy i komuś spodoba się ta "inwestycja". Zastanawiam się, czy te polonusy są na tyle #!$%@?, żeby aż tak wierzyć w układy panujące w Kambodży. Pewnie gwarantem jest ten cały Dziwisz? A jak wpadnie bogaty Chińczyk i dogada się "lepiej"?

Jak tylko
  • Odpowiedz
Bo do roboty zadnej taki "hisporyk-fizjolog" zadnej konkretnej sie nie nadaje


@Niedobry: to akurat bez przesady. Każdy kto skończył studia na państwowej uczelni generalnie nadaje się do każdej lepszej roboty niż czyste fizolstwo. Mam 2 znajomków po filozofii, jednego po socjologii, zrobili podyplomówki z informatyki i są programistami. Znam też taki przypadek po filologii. Nie mówiąc już o setkach tego typu przypadków pracujących w mniej technicznych korpo typu back office, takie
  • Odpowiedz
@Miii_Kiii: Niestety nie kazdy. A tenze element jest tego dowodem. Ja nie mam nic do absolwentow uczelni historycznych. Ani wszelkiej masci humanistow.
Uwazam je za potrzebne dziedziny nauki. (Historie, filozofie, socjologie itp.)

Natomiast Mini-predatorek jest dowodem na to ze mozna studiowac taki kierunek i ni #!$%@? nic z niego nie wyniesc.
Oraz ze czasem jednak nawet "podroze nie ksztalca".

Stad moje ironiczna gra slow w tym przypadku: "Hisporyk-fizjolog."
Nawiazanie do kierunku
  • Odpowiedz
Natomiast Mini-predatorek jest dowodem na to ze mozna studiowac taki kierunek i ni #!$%@? nic z niego nie wyniesc. Nawiazanie do kierunku studiow, i glupiego spierania sie "chlopsko-rozumowego".


@Niedobry: A to prawda. To była tylko taka ogólna uwaga.
  • Odpowiedz