Wpis z mikrobloga

Stworzyłem sobie dosłownie hutę żelaza. Zebranie materiałów a wcześniej stworzenie innych farm pod progresję materiałów zajęło mi tydzień intensywnego grania. Projekt jest ekspansywny ale poprzestałem na 16 modułach. Wg. Autora projektu można, i ludzie robią 64 moduły gdzie farma zaczyna się od poziomu -50 i robi ok 20 000 sztuk żelaza na godzinę. Zrobienie czegoś takiego na surwiwalu to już dla mnie wyższa szkoła jazdy. Każdy moduł zawiera 3 osadników z łóżkami i odseparowanego i zaznaczonego zombiaka skaczącego na wodzie. Osadnicy nie mogą iść spać i pojawia się golem. Dziś zacząłem zalewać ją wodą która wypycha golemy do komory z lawą i już 71 stacków żelaza zrobione. Teraz zastanawiam się po co mi tyle :D

Tutaj projekt
https://youtu.be/BotMYj5Odho

#minecraft
5KYN3T - Stworzyłem sobie dosłownie hutę żelaza. Zebranie materiałów a wcześniej stwo...

źródło: comment_1655552225aa80HqEURlaMAzir6Nf1sf.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@pan_koracz: tak jak pisał @icojamamtuwpisac plus pakowanie do wagoników i transport ich poprzez tory zasilane, włączane dźwignią umieszczaną przy nich. Tylko tak można automatycznie i bez pchania transportować osadników na bardzo wysokie konstrukcje. Muszę napisać że to była najbardziej czasochłonna część ponieważ trzeba było zaprojektować system torów rozmieszczający ich do wszystkich 16 modułów. A samych osadników jest aż 48. Są na YT fajne breeder farmy z od razu zawartym automatycznym wrzucaniem
  • Odpowiedz