Wpis z mikrobloga

Ktoś tu wczoraj zjadł śniadanko, opuścił obiad, opuścił dzisiejsze śniadanko ale szczęśliwie dla mnie pojawił się o 12, zjadł śniadanko i został zapakowany na wizytę u weterynarza w transporter. Było ciężko ale szczepienie na wściekliznę za nami. Teraz z niewiadomych przyczyn Kot siedzi w domu. Może po dniu nieobecności postanowił się na chwilę zaparkować. #kotel #wiejskiekitku
Pobierz SiewcaPatogenu - Ktoś tu wczoraj zjadł śniadanko, opuścił obiad, opuścił dzisiejsze ś...
źródło: comment_1655551635vXkgOyDFdKQ1rvRG1kYfq4.jpg
  • 7
@ktomizajalnazwy: :D raczej żadnych. Nie umie polować na ptaki. Za to myszy i nornice pewnie zostały upolowane i zeżarte. To przygarnięty kot wolnożyjący, który sporadycznie pojawia się w domu. Jest dokarmiany, szczepiony, wysterylizowany i z chipem ale absolutnie nie do udomowienia ;) I to nie jest tak że nie próbowałam. Ale została przygarnięta jako około półroczne kociątko ze wsi i dzieją się dramaty jak usiłuję ją trzymać w domu. A zgodnie
@hawat: no to cieszę się, że Ci się udało. Może miałam za mało cierpliwości ale tancowanie pod oknami tarasowymi, pod drzwiami, rozdzierające miauczenie i próba ucieczki przy każdym otworzeniu drzwi przekonała mnie, że robię kotu więcej krzywdy niż pożytku... Nie wiem, może była starsza niż pół roku, ale utrzymać w domu jej się nie dało. Ma trzy posłania, drapak, zabawki, próbowałam się z nią bawić (ucieka) i w końcu zaczęłam ją
@SiewcaPatogenu jakbyś wypuszczala wtedy kiedy chce bez przetrzymywania to może by częściej przychodziła bez strachu że ją zamkniesz ( ͡º ͜ʖ͡º) ja przygarnąłem taką wolnozyjacą kotkę to w lato całymi dniami gdzieś chodzi, jak tylko się ochłodzi to jest pierwsza pod drzwiami xD