Wpis z mikrobloga

Zajebisty crossplay w tym Roller Champions bulwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Godzine szukałem, dlaczego nie mogę dodać do gry znajomego, który gra na PS4 a ja na XONE. Oczywiście w tej głupkowatej aplikacji ubisoft connect mamy sie w znajomych, ale w grzę po prostu go nie mogłem dodać. Dopiero wyczytałem w czeluściach strony ubisoftu, że znajomych można dodawać tylko z tej samej platformy ale gra w rzeczy samej jest multiplatformowa (°°
Teraz dwóch znajomych gra sobie razem na Plejstejszyn a ja jak smutny pepe gram sam ()
#ubisoft #rollerchampions #xbox #ps4
  • 2
@Yikan3: Bo gra wyszukuje ze wszystkich platform, ale nie ma crossparty. Ma crossplay obecnie. Kiedyś dodadzą pewnie. Gierka w porządku sporo godzin w tym spędziłem, ale niestety wątpie by tam coś dodali by wrócić do tego.
@Jestemkoksupotezny: no teraz to już też wiem, absurd jak dla mnie, że nie ma własnie crossparty. Chociażby w rocket league działa bez problemu. my dopiero zaczynamy no i fajnie byłoby popykać i uczyc sie gry razem :P jest to coś swieżego chociaż faktycznie na dłuższą metę może być nudne chyba, że wymyslą jakieś ciekawe nowe tryby na co licze :)