Wpis z mikrobloga

Tak sobie słucham radia i słyszę, że gdzieś w Dolnośląskim młoda kobieta zabiła dwóch mężczyzn (w tym swojego dziadka). Odpalam FB, szukam tematu i czytając komentarze się lekko przeraziłem w jakim kraju żyjemy. Niemal 100% komentujących kobiet stwierdziło, że dziewczyna na pewno była molestowana i to podwójne zabójstwo to w sumie obrona konieczna i powinno się ją wypuścić, cała masa przyklaskujących spermiarzy...
Nie wiem jak się na to zapatruje nasze #prawo, ale podawanie jako argumentu zabójstwa obrony przed gwałtem jest niemal pewne. Niby coś tam aplikowałem #blackpill, ale dopiero teraz dociera do mnie, że kobieta faceta może nawet zabić, a później się rozpłakać, że była molestowana i to w obronie własnej, a spermiarskie społeczeństwo stwierdzi, że w sumie to ona jest tu pokrzywdzona...
  • 7
@Luigi93: w sensie w takim UK byłyby podobne komentarze? Możliwe, tam pewnie na FB przesiaduje taka sama patola. Jakby zareagowali użytkownicy FB na taki post w Norwegii lub Szwajcarii? Szwecja, Dania? Nie mam danych ale też chętnie zobaczyłbym jakby ktoś miał. Może ktoś da taki wątek na reddicie? Czy posrod użytkowników w innych krajach w tym powyższych też widzą takie sytuacje jak u nas z p0lkami