Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#rolki
Mam zamiar kupić pierwsze rolki. Przeczytałem FAQ tagu. Wstępnie wybór padł na Rolki Seba E3 80- Premium
https://bladeville.pl/seba-e3-80-premium-czarne.html
Niestety nie mam możliwości przymierzenia tych rolek w sklepie. Czy jeśli długość mojej stopy wynosi 29,1cm to czy rozmiar 29,5cm będzie odpowiedni? Rozumiem, że rolki się rozbiją i nie potrzeby kupowania za dużych rolek?
Vel_Makarena - #rolki 
Mam zamiar kupić pierwsze rolki. Przeczytałem FAQ tagu. Wstępn...

źródło: comment_1655469561nvwLcoyF6RnH8kPh1uvofj.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Vel_Makarena: Na Twoim miejscu zamówiłbym 2 pary, 45 i 46. Bardziej obstawiam 45. Będzie ciasno na początku. Włóż stopę w skarpecie do buta (bez linera), jeśli będzie luz na długość minimum 1cm to powinno być ok. Większy luz niż 1,5cm to już za duży but.
  • Odpowiedz
@Vel_Makarena: Owszem, rolki się z czasem dopasują do stopy, ale zwróć również uwagę na to, że stopa puchnie pod obciążeniem, powinno się też jeździć w nieco grubszych skarpetach niż nosisz na co dzień, aby zapobiec ewentualnym otarciom. Rolki zawsze mierz w skarpetach, w których zamierzasz jeździć. Generalnie pierwsze wrażenie po założeniu rolek ma być takie, że delikatny ucisk jest akceptowalny, absolutnie nie może być żadnego luzu, stopa nie może się wewnątrz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@abc3: @NuovoGioco:
Czy szerokość stopy 10,5cm to jest szeroka stopa. Ostatecznie wybór pada na rollerblade twister edge xt. W opisie jest napisane "dedykowane dla osób o węższej stopie". Nie wiem czy mam szeroką stopę. Nie mam możliwości przymiarki.
  • Odpowiedz
@Vel_Makarena: Jeśli zwykłe buty do chodzenia są ciasne od nowości i z czasem je rozpychasz na szerokość, to pewnie masz szeroką. Ja mam szeroką, ale w rolkach THEM nie jest to żaden problem.
Wiem że jest problem z zakupem, miałem to samo. Jeździłem, kupowałem, zwracałem. Szukaj sklepu z bezproblemowym zwrotem, najlepiej jak jakiś sklep rolkarski sprzedaje na alegro, zwrot wrzucasz do paczkomatu i załatwione.
  • Odpowiedz