Wpis z mikrobloga

@RidgeForrester: to 1 i ostatnie to nie znam, ale polo przywarski - wystarczy na niego spojrzeć zeby wiedzieć że niewiele mądrego ma do powiedzenia (co widać po tytule jego książki), do tego quality content podróżniczy pokazywanie dziewczyn na tinderze (mało etyczne w dodatku to publikowanie czyichś wizerunków), a już najlepsze polecanie komuś fazowskiego, który jest najlepszym przykładem że podróże niekoniecznie kształcą, ogólnie żenujący prymityw zachowujący się jakby całe życie spędził pod
  • Odpowiedz
@emmanatorr no widzisz jednym coś pasuje innym nie, mi polo bardziej odpowiada niż to co daje teraz faza. Ogólnie ujmę to tak: kanały które poleciłem oglądam od dłuższego czasu i w mojej ocenie są warte uwagi szczególnie że to są materiały za darmo a każdy z nich ma swoje lepsze i gorsze momenty. Osobiście wolę oglądać i wyrabiać sobie własne zdanie a nie bazować na opiniach innych obcych mi ludzi
Pozdro
  • Odpowiedz
@emmanatorr no widzisz jednym coś pasuje innym nie, mi polo bardziej odpowiada niż to co daje teraz faza. Ogólnie ujmę to tak: kanały które poleciłem oglądam od dłuższego czasu i w mojej ocenie są warte uwagi szczególnie że to są materiały za darmo a każdy z nich ma swoje lepsze i gorsze momenty. Osobiście wolę oglądać i wyrabiać sobie własne zdanie a nie bazować na opiniach innych obcych mi ludzi

Pozdro

Edit
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kair: Je polecam na YT serię Maluchem przez Afrykę Arkadego Fiedlera, bardzo fajnie się ogląda. A kanał chyba nieszczególnie znany. Jest też Maluchem przez Azję, ale tego nie oglądałem. Dodatkowo sąnksiążki "Maluchem przez Afryke" i "Pod prąd".
  • Odpowiedz
@Kair:
anitawu - polska para podróżująca po USA w przerobionym przez siebie autobusie szkolnym
Bez Planu
Kraig Adams - nie wiem do końca, czy można to uznać za vlog podróżniczy, koleś chodzi po różnych parkach narodowych itd. i nagrywa z tego bardzo ładne filmy
Vlog Casha
Eva zu Beck - Polka nagrywająca po angielsku
  • Odpowiedz