Wpis z mikrobloga

Mnie dziewczyna ze zdjęcia się podoba. Dla mnie to akceptowalna figura.


@zymotic: Ale ty wiesz ziomeczku, że ona do 30 będzie ważyć grubo powyżej stówy? O chrapaniu, żylakach i rozstępach nawet nie wspominając. Grube świnki mogą być fajne tylko i wyłącznie jak są młode, później zaczynają śmierdzieć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JanRouterTrzeci: dla mnie większym #!$%@? mózgowym jest żalenie się na wykopie, że ktoś gustuje w dziewczynach o okrąglejszych kształtach tak jakby to były osoby jakiejś gorszej kategorii. Totalnie nie mój typ ale co kogo to obchodzi kto jakie lubi? xD
@JanRouterTrzeci: Każde ciało zasługuje na szacunek - sztandarowy tekst grubych bab, jeszcze nie słyszałem żeby szczupły człowiek tak mówił. Tylko grubas domaga się szacunku dla skutków swojego nałogu bo to łatwiejsze niż zmniejszenie porcji żarcia i zapisanie się na siłownię. To nie jest plus size tylko gruba locha size

@Gnojokok czyli wg ciebie istnieje granicą poza która żadne ciało nie zasługuje na szacunek ?

Tylko patrząc na że ujace komentarze pod
@muchabzz: sam jestem gruby i nigdy nie #!$%@? takich rzeczy ze mojemu ciału należy sie szacunek. Mojemu ciału nalezy sie solidna dawka spalania tłuszczu, bo to zwyczajnie nie jest zdrowe. A teraz robi się z tego jakies #!$%@? ideologie. Wszystkie ulane laski ktore #!$%@?ą że akceptują siebie i grube jest piękne to zazwyczaj młode siksy przed 30. Dlaczego po 30 jest tak cicho? Nie wiem, choć sie domyslam
( ͡°