Wpis z mikrobloga

Ehh, wyfarmilem mageblooda, bolid w wiekszosci gotowy, chociaz przydal by sie lepszy claw, jest w końcu czas na granie i brakło chęci (). Zrobię z 10 mapek i juz mi sie nie chce. Chyba po zrobieniu mageblooda brakło mi "celu" w grze, a nie chce mi sie robić challangy, bo rewardy IMO wygladają paskudnie i same challange sa #!$%@? i opieraja się głównie na bossowaniu.
Na poprzedniej lidze zrobiłem wszystko i grałem w sumie miesiac, akurat bylem na covidzie wiec było dużo czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°). A teraz jakies to wszystko takie nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#poe #pathofexile #gry
SmieszneZakola - Ehh, wyfarmilem mageblooda, bolid w wiekszosci gotowy, chociaz przyd...

źródło: comment_1655460336Ez9smOlYipyW5Dz3nT3PVV.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@entryproc:
Najgrosze dla mnie to, że jak nie grasz top buildów, to nie masz nawet co próbować uber bossów, a to jest główny feature tego patcha. Jakieś summony, totemy czy inne gówno. Jeśli to mój jedyny wybór to wole w ogóle nie grać. Jakby summony itp. byly jedynym dobrym buildem w tej grze to bym napisał do GGG, żeby usuneli moje konto xd.
Poprzednia liga Flicer Strike Raider, zrobiłem 100% kontentu
  • Odpowiedz
@SamNieWiemKto:
Melee musi dostać solidnego buffa. Myśle, że powinni do wszystkich skilli melee dodac flat +x do physicala lightninga itp., tak samo jak to jest ze spellami. No i muszą coś zrobić z aoe, splash dmg i mobilnoscia melee. Próba mapkowania z jakimś double strikiem czy czymś takim to nieporozumienie. W zasadzie to jest tylko kilka skilli melee, które się do czegoś nadaja a i tak trzeba zainwestować 10x tyle co
  • Odpowiedz
No i muszą coś zrobić z aoe, splash dmg i mobilnoscia melee.


@SmieszneZakola: I przede wszystkim z tym całym syfem co bosski zostawiają na ziemi. Taki totemiarz czy inny summoner stoi sobie w rogu mapki i tylko przyzywa swoje zabawki, a ty jako melee pajacuj, skacz, unikaj, kombinuj i przewiduj każdy ruch, bo jak się na sekundę zagapisz to masz pod nogami 10 różnego gówna, którego dotknięcie kończy się zgonem w
  • Odpowiedz
@mirun1717:
W tej lidze sie to wyjatkowo upierdliwe przez archnemesisowe mody. Wszędzie jakis ground degen, który czasem ciężko zauważyć. Bijesz pack mobków, nagle zaczyna ci zchodzić HP, robisz Whirling blejdsy i giniesz, bo miales 10 stacków grasping vines czy jak one sie tam nazywaja(chodzi mi o te co ci robią chaos dmg na podstawie twojego hp gdy użyjesz movmement skilla). Rak w #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@SmieszneZakola: to jest chyba moja największa bolączka z poe, że dopóki mam cel i rozwijam build to sobie gram ale jak już osiągnę to co chciałem, build jest git i robi wszystko to co chcę żeby robił to tracę cel i mi się odechciewa lecieć dalej bo po co?
  • Odpowiedz
Dlatego ja zawsze jak wiem, ze nie bede grac to gambluje w harvescie karty, w tej lidze unlucky bardzo po przepalilem 3x apothecary, ale na ostatniej lidze zlozylem calego mirrora, ale potem i tak przegamblowalem wszystko. Na standardzie nigdy sie nie zalogowalem, nie mam celu kisic tam itemow xd
  • Odpowiedz
@Myzreal:
Po MB nastepny miał być squire i claw pod niego, ale jakos straciłem zapał.

@imixiu:
No ja ostatnio przepalilem ~20exow próbując zrobic nowego clawa z uzyciem rekombinatorów i wszystko poszło się #!$%@?ć. Potem jeszcze próbowałem chaos spamu na Shaper Clawie i po 1k chaosów nic ciekawego nie trafilem i juz mi sie nie chciało dalej. Plus jest taki, że jest mniej chaosów w staszu, bo już mi sie kończyło
  • Odpowiedz