Wpis z mikrobloga

#zabka #oszukujo
Czy każda Żabka ma monitoring kasy? Mam problem z pobliskim sklepem, ta sama babka notorycznie próbuje mnie naciąć na hajs. Cztery razy w ciągu dwóch tygodni nie wydała prawidłowo reszty i nie dała paragonu. To nie przysłowiowy grosik, tylko zaokrąglanie jak się jej zachce, ostatnio o 41 groszy, nawet bez informacji że nie ma wydać - po prostu wydaje za mało. Dwa pierwsze epizody olałam, bo zorientowałam się dopiero po wyjściu ze wydała za mało. Dwa następne sprawdzałam resztę przy niej, upominałam się o brakującą kwotę i dostawałam ją od razu bez szemrania (ale także bez żadnego "przepraszam" czy "oj, pomyliłam się"). Wygląda na to, że ekspedientka świadomie strzyże frajerów.
Jeśli monitoring kasy to standard w każdym sklepie, to następne trzy przypadki żądam reszty, paragonu i zgłaszam centrali, ale jeśli nie to nie będę się kopać z koniem i zapominam, że ten punkt istnieje.
  • 6
  • Odpowiedz
Zgłos to do ich centrali i pewnie poruszą temat


@shtajmes: dlatego pytam czy kamery są wszędzie, bo nie chce mi się udowadniać niczego

te kamery często są takiej jakości że nie ma szans żeby coś zobaczyć


@Guwno_Enjoyer: niech sobie będą żenującej jakości, pytam czy są wszędzie. Bo jak upomnę się o zbyt mało reszty, to będzie przynajmniej widać że babka sięga do kasy i dokłada więcej niż jakiegoś
  • Odpowiedz
@Kj5s6f2dk7s54o: Przejdź się i popatrz. Pewnie nikt nie jest w stanie odpowiedzieć czy akurat w Twojej żabce są kamery na kase. Reaguj od razu jak za mało dostajesz. I tak jak napisałem wcześniej. Gadaj z Ajentem tej Żabki
  • Odpowiedz