Wpis z mikrobloga

@SkonczPitolic: był równie głupi jak ten powyżej więc jak nikt nie będzie robić takich głupich przykładów, nikt nie będzie musiał głupimi przykładami tego tłumaczyć. Imo skończ pitolić i też będzie git, nie będę musiał odpowiadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dzoomal: Widzę, że dalej nie rozumiesz. Wyjaśnie Ci( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolega wyżej zagdybał, że gdyby nie pewne odstępstwo od normy(czytaj, fenomenalna skuteczność 7/7 za 3 w szeregach Bostonu) seria mogłaby się skończyć 4:1. I tak,jest taka możliwość.
Za to ty gdybasz, że jakby Curry stracił skuteczność i pudłował masowo za 3 to byłoby 4:0. Co jest kłamstwem, bo był taki jeden mecz w Finałach, gdzie Curry
@SkonczPitolic: ale ja również gdybam o tym co było by odstępstwem od normy ( masowe pudłowanie i nie robienie pkt przez kure ) jedyny błąd polegał, że napisałem 4:0 a nie 4:1, a ty się o to srasz. Czytaj również do momentu zrozumienia, bo pisałem o tym również, że mogłem gdybać o 4:1. Tak czy inaczej idź sobie gdybaj dalej mi szkoda czasu na takie przepychanki z jakimiś pierdołami
@SkonczPitolic: ale ty oglądałeś, któryś z tych meczów czy tak #!$%@? dla samej frajdy? Kura robił średnio ponad 30pkt nie wliczając tego jednego meczu. Gdyby w każdym z tych meczów przestał walić trójki, jego średnia spadła by do jakiś 10pkt pewnie. Czy uważasz, że 20pkt mniej dla drużyny to nie jest osłabienie? To jak zabrać im jednego zawodnika podstawowego z rotacji
@Dzoomal: Oglądałem 5 z 6.

Gdyby w każdym z tych meczów przestał walić trójki, jego średnia spadła by do jakiś 10pkt pewnie.

Znowu pudło, bo przy 0% za 3 robi srednią 16 w tegorocznych finałach.
Oj nie gdybaj już, bo nie umiesz( ͡° ͜ʖ ͡°)