Wpis z mikrobloga

Mam tak przemyślenia blackpillowe.
Ponad 4 lata temu gdy rozstałem się z dziewczyną nie było sytuacji i miejsca gdzie nie próbowałbym znaleźć dziewczyny(kluby, Empiki, miejsca pracy,oczywiście internet na wiele sposobów)nawet wśród ćpunów i do dzisiaj pozostaje z jednym związkiem na koncie więc jak słyszę jakieś porady dotyczące znalezienia kobiety to dostaje derealizacji nie mogąc uwierzyć jak ludzie są #!$%@?ęci w swoim odrealnieniu.
I mówię ciągle o okresie czteroletnim,kawał czasu.Nie żebym szukał dziewczyny na związek bo z pewnymi warunkami już się pogodziłem ale sugerując się poradami różowych że miłość sama przyjdzie,że lepiej nie szukać na siłę:Ile mam jeszcze czekać w takim razie?

To zresztą najbardziej mnie fascynuje w Blackpillu że jest niczym prawa fizyki: niemożliwy do pokonania i taki bezwzględny,zaczynasz czuć respekt(lub nienawiść) do Matki Natury ze względu na ta brutalność.

Zastanawiam mnie ta część normictwa która będzie chciała mieć dzieci i ciekawe czy kiedykolwiek zdadzą sobie sprawę że przez ich arogancję, krótkowzroczność i bezmyślność stworzą swoim dzieciom piekło na ziemi.

A co z boomerami? Czy na nich też spadnie gniew?
Wszakże to oni przekazali swoim synom świst który sami stworzyli a sami mając lepszy.
#blackpill
  • 9
@JediKnight: Kobiety są odrealnione - bo do nich miłość przyjdzie sama, na to mogą liczyć tylko chady lub high tier normiki. Dla takich jak my ta miłość nigdy się nie zaczęła. Normictwo lubi radzić, lecz sami nie chcą nam pomóc w opuszczaniu przegrywa, a jeszcze nas sabotażują. Dobrze że przynajmniej masz jakikolwiek związek, bo taki ja może najwyżej pomarzyć, mimo że jestem normalnym, pełnosprawnym chłopem.
I mówię ciągle o okresie czteroletnim,kawał czasu.Nie żebym szukał dziewczyny na związek bo z pewnymi warunkami już się pogodziłem ale sugerując się poradami różowych że miłość sama przyjdzie,że lepiej nie szukać na siłę:Ile mam jeszcze czekać w takim razie?


@JediKnight: Tak ostatnio o tym myślałem i te myślenie u kobiet wynika z tego, że im się zwyczajnie życie przydarza. Podchodzi jakiś facet, coś tam proponuje etc. Dlatego też masz aż tak