Wpis z mikrobloga

@Fromsky: Gaz będzie, ale 3 razy droższy. Co tam dla ciebie i tak pewnie mama płaci. To że Polska będzie następna to akurat śpiew wykopków wyzywających od onuc. Aaaa i paliwo jest drogie. Kogo to obchodzi? Tylko wszystkich.
@Kwinto22 oni żyją w jakiejś innej rzeczywistości. Niech myślą, że mają coś do powiedzenia. Ego urośnie i siurki dygną. Dajmy im się nacieszyć życiem w internecie. Bo innego nie znają.
@Fromsky: no dobra chłopie, ale nie powiesz mi że jeśli ty masz to gdzieś, to nie ma problemu. Na prawdę nie masz w sobie odrobiny empatii dla tych, którzy w tym kraju lecą na minimalnej? Nie wszyscy to nieroby i beneficjenci 500+
@PaulBarthezz88: ale twoja uwaga była do mnie więc odpowiedziałem ci z mojej strony jak to wygląda... oczywiście, że mi przeszkadza wiele rzeczy i #!$%@? mnie ten kraj jak np. prowadzenie w nim firmy i z największą przyjemnością w przyszłym roku z niego planuje wyjechać, sprzedać wszystko w #!$%@?, bo nie da się tu tak czy tak żyć... jaka to przyjemność jak na podatki i składki oddaję 50% zarobionej kasy jak nie
@PaulBarthezz88: aaaa jeszcze dopowiem do twojej wypowiedzi... mam empatię i polecam wszystkim którzy mają możliwości wyjechać z tego kraju bo tu będą klepać biedę za minimalną do końca życia... i mówię to poważnie ja sprzedaję auto, dom, i jadę gdzieś gdzie przynajmniej życie będzie mniej stresujące