Wpis z mikrobloga

@malinq: Wulgarne i proste to jest "#!$%@? #!$%@?", a za to co on napisał dostałby w rzeczywistości liścia, spuścił wzrok i przeprosił i on o tym wie. Jakby mu ktoś napisał żeby mu dziewczyna i bachor zdechły w wypadku to to nie jest osobiste, bo nie wymienił ich z imienia i nazwiska? Mam nadzieję, że wyrośniesz albo chociaż zaczniesz dostrzegać pewne sprzeczności w zachowaniu tego #!$%@?.
  • Odpowiedz
Chlopie bronisz Nitro


@pawel_kovalsky: nie bronię Nitra, tylko wskazuje palcem na oczywistości, ale przerasta Cię to tak samo jak pokazanie mi tych łez w hejtparku, bo zignorowałeś to w ogóle xD

Wulgarne i proste to jest "#!$%@?
  • Odpowiedz
@malinq:

serio nie widzisz różnicy w personalnym obrażaniu czyichś rodziców, a wulgarnej prostej odpowiedzi do anonimowo szczekającego gamonia szukającego poklasku?

.

a to przepraszam, nie wiedziałem, że mam tu prezesa narodowej komisji głupich docinek i wyzywania się. Dzięki, że sprecyzowałeś względne pojęcia, bo tak do tej pory bym chodził i wyzywał matki, a nie pisał "#!$%@?
  • Odpowiedz
Sam kategoryzujesz wyzwiska na widocznie lżejsze i mocniejsze


@LynxOV: jednak serio nie widzisz tej różnicy, bo nie dotyczy ona skali lżejsze-mocniejsze xD

Widać, ze wierny widz wuja


@LynxOV: tak wierny, że leci sobie od czasu do czasu na drugim monitorze w tle do pracy. W życiu by mi nie przyszło do głowy, żeby nazywać go "wuja", ale widać trzeba usprawiedliwić swoje zacięcie do hejtowania. Pozostaje tylko współczuć (
  • Odpowiedz