Wpis z mikrobloga

@chauvinist: masz 2000 nanitów i marną bo marną, ale klasę A, więc nie taki początek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
moje rady: rób main questy, trochę zwiedzaj i walcz ;)
do tego poszukaj sobie jakiejś fajnej planety, załóż bazę, dojdź do etapu w którym masz anomalię i rób zadania, rozbudowuj sobie bazę, ulepszaj swoje maszyny, staraj się zdobyć kolekcję statków S, poszukaj frachtowca A albo S, rób misje
@acidd: a powiedz mi proszę:
1. jak odróżnić dobrą A klasę od złej?
2. jak zdefiniować dobrą planetę pod bazę? jakie surowce muszę mieć bezpośrednio na niej, a jakie ewentualnie w ramach mojego układu słonecznego?
3. anomalię już mam, więc robić te zadania, które daje Nexus?
4. statki kolekcji S szukać poprzez kupowanie map z sygnałami SOS za dane nawigacyjne?

a frachtowiec też mam :D
Pobierz chauvinist - @acidd: a powiedz mi proszę:
1. jak odróżnić dobrą A klasę od złej?
2....
źródło: comment_1655389567ngN19qm1I5rSZDHTcSKP6M.jpg
jak odróżnić dobrą A klasę od złej?


@chauvinist: ilością slotów, im więcej tym lepiej, tu sobie poczytaj i sprawdź co będzie dla Ciebie najlepsze
https://nomanssky.fandom.com/wiki/Starship
ja zawsze na początek brałem haulery a potem fightery (ew. solary albo egzotyki, ale to już tylko dla funu)

2. jak zdefiniować dobrą planetę pod bazę? jakie surowce muszę mieć bezpośrednio na niej, a jakie ewentualnie w ramach mojego układu słonecznego?


zależy od oczekiwań, wg mnie
@chauvinist polecam sobie ogarnąć statek typu transportowiec z względu na dużą ilość pól. Potem tyle tych materiałów się zbiera, że będzie męczyć przesyłanie co chwilę ze statku na frachtowiec itp. plus na każdej nowej stacji kupuj sobie nowe pole ekwipunku