Wpis z mikrobloga

Lol, dostałem za darmo członkostwo w Swan Private (kosztujące normalnie $3000), bo skrobnąłem wiadomość do CEO Swana na Twitterze. Corry Klipsten, jak to maksymalista, od dawna szkalował shitcoiny, ostrzegał przed Luną przed zjazdem do 0 oraz dosyć intensywnie przed Celsjuszem w ostatnim czasie.

Na Twitterze zrobił akcję, że dla 1000 pierwszych osób, które wypłaca z Celsiusa siano, podaruje właśnie tę wejściówkę premium, więc się odezwałem, bo akurat wypłaciłem całość jakoś 2-3 tyg temu. Nie powiem, FUD siany przez niego też pomógł w podjęciu tej decyzji.

Na razie dostałem ten 'Swan Private Insight monthly research report', całkiem ciekawe artykuły ludków znanych w kręgu BTC. Jakby ktoś chciał rzucić okiem to zapraszam na priv.

Wołam @plaisant, bo wcześniej gadaliśmy o Swan.

#kryptowaluty #bitcoin
CzulyTomasz - Lol, dostałem za darmo członkostwo w Swan Private (kosztujące normalnie...

źródło: comment_1655384092ap5ujhPZ91ppsuekdybV7D.jpg

Pobierz
  • 14
  • 0
@Corona_Beerus spokojnie, na nic nie naganiam, a nawet powiem, że nie do końca opłaca się kupować u nich BTC ( ͡º ͜ʖ͡º).

Swan to po prostu ala kantor, gdzie możesz wyłącznie kupować i wyłącznie BTC. Polega na tym, że konfigurujesz u nich konto bankowe, jak często chcesz dokupować BTC (codziennie, co tydzień, co miesiąc) oraz przy jakiejś wartości ma być przesyłane na Twój portfel.

Pobierają za całość
  • 0
@Stitler normalnie tyle dają, mają dość dobre warunki. Jakbyś chciał, to odezwij się na priv po refa, to można zejść nawet do 0,019% prowizji. Do tego raz dziennie darmowa wypłata BTC.