Wpis z mikrobloga

będę jechał w ciemno do laski 300km na spotkanie zapoznawcze która zgodziła się by mi towarzyszyć na jednej z rodzinnych uroczystości
jak dotąd odpisała mi na 4 wiadomości z ogromnymi lagami i najbardziej zdawkowo jak się da, ale wszystkie approve
będą jaja xD




#wygryw czy #przegryw #heheszki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem
  • 25
@helmondo: ja też już przerabiałem różne scenariusze, ale zmieniłem całkowicie podejście do życia odkąd miałem ochotę zebrać kilkaset banknotów po 10 zł i zacząć rozrzucać na mieście
kupiłem już wszystko co bym tylko chciał, nie widzę w niczym szczęścia a jedyne co zostaje to nadzieja, że może jednak tym razem wypali jakaś relacja
w końcu nic do stracenia a pogoda ładna
mam strasznego pecha do lasek na których mi zależy a
@artur-tyminski: często miałem podobnie. Jakkolwiek banalnie by to nie zabrzmiało, to jeśli pokazujesz, że Ci zależy a Twoja wybranka nie jest idealna to zazwyczaj jesteś na straconej pozycji. Ja (gdybym był finansowo ustawiony) pojeździłbym po świecie i przy okazji zwiedzania odpalił tindera, ale to trochę projekcja moich planów na przyszłość. Pozwalając sobie na diagnozę, wydaje mi się, że zarówno w moim, jak i Twoim przypadku kobiety to troche cope. Spełnienie jest
@rodzynkowy_swir: @Egribikaver: @lexico: @zbigniew23: @helmondo: @szynszyla2018:
Dobra, wołam, bo byłem i wróciłem z kompletem nerek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Była chwila całkowitego zwątpienia, bo godzina spotkania się przesuwała w czasie kilkukrotnie, ale najwyraźniej nie wszyscy tak bardzo patrzą na zegarek. W pewnym wieku dopiero człowiek zaczyna na to patrzeć i to prawda. Ona jeszcze w nim nie jest, serio taka świeżynka.
Poza