Wpis z mikrobloga

@artur-tyminski:

będę jechał w ciemno do laski 300km


jak dotąd odpisała mi na 4 wiadomości z ogromnymi lagami i najbardziej zdawkowo jak się da

Nie wiem czy wszystko dobrze zrozumiałem, ale ja nie poświęcałbym czasu dla osoby, która nie traktuje mnie odpowiednio.
  • Odpowiedz
@helmondo: ja też już przerabiałem różne scenariusze, ale zmieniłem całkowicie podejście do życia odkąd miałem ochotę zebrać kilkaset banknotów po 10 zł i zacząć rozrzucać na mieście
kupiłem już wszystko co bym tylko chciał, nie widzę w niczym szczęścia a jedyne co zostaje to nadzieja, że może jednak tym razem wypali jakaś relacja
w końcu nic do stracenia a pogoda ładna
mam strasznego pecha do lasek na których mi zależy
  • Odpowiedz
@artur-tyminski: często miałem podobnie. Jakkolwiek banalnie by to nie zabrzmiało, to jeśli pokazujesz, że Ci zależy a Twoja wybranka nie jest idealna to zazwyczaj jesteś na straconej pozycji. Ja (gdybym był finansowo ustawiony) pojeździłbym po świecie i przy okazji zwiedzania odpalił tindera, ale to trochę projekcja moich planów na przyszłość. Pozwalając sobie na diagnozę, wydaje mi się, że zarówno w moim, jak i Twoim przypadku kobiety to troche cope. Spełnienie
  • Odpowiedz