Wpis z mikrobloga

@Maszyb: Możesz przestać nazywać mnie trollem Napieraly? Prawie nic z jego krytyki ANW nie oglądałem. Męczą mnie jego kabarety. Może cię to zaskoczy, ale ludzie potrafią samodzielnie myśleć i nie każdy kto krytykuje ANW robi bezmyślną kalkę po kimś innym.
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie: A czy ma Pan czasem informacje jak wg Ukraińców spisuje się amunicja krążąca jako taka? Bo nie powiem, miałem bardzo duże nadzieje jeśli chodzi o ten nowy środek rażenia i byłbym bardzo rozczarowany gdyby okazał się ślepą uliczką.
  • Odpowiedz
@Micro-Jet: No to właśnie Switchblade są amunicją krążącą...
Na Ukrainie dużo jej nie używano. Amunicja krążąca to nic nowego, choć ostatnio mocno jest rozwijana i trafia na wyposażenie, oraz w końcu zaczyna być testowana w prawdziwych konfliktach.

Trzeba zrozumieć jedno. Te małe lekkie drony, nie posiadają głowic przeciwpancernych (czego Bartosiak nie rozumie). Drony które jest w stanie przenosić pojedynczy żołnierz oraz je obsłużyć i są stosunkowo małe, jednak te którymi można
Opposition_Fuhrer - @Micro-Jet: No to właśnie Switchblade są amunicją krążącą...
Na ...
  • Odpowiedz
@Micro-Jet: Akurat Polska ma fajne drony od WB Electronics. Warmate, to amunicja krążąca, akurat była używana na Ukrainie i podobno sprawdzała się bardzo dobrze, do czasu aż zaczęto zagłuszać eter. Tego nie przeskoczysz, od tej pory po prostu nie da się nimi sterować i ich używać w terenie który jest zagłuszany :/
Opposition_Fuhrer - @Micro-Jet: Akurat Polska ma fajne drony od WB Electronics. Warma...
  • Odpowiedz
@Opposition_Fuhrer: no to może odpowiedz następnym razem w punktach jak mi Wolski i będziemy mogli podyskutowac a niestety zachowałem się jak typowy troll od napierały. W każdym razie wolę się podpierać na temat wojska niż kto ma wygrać hotel paradise ;)
  • Odpowiedz
@Maszyb: Ale ja nie mam zamiaru spierać się z kimś o te głupoty i próbowac mu coś udowodnić. I tak się nie uda, nie chcesz. W jakim celu? :D
Poza tym mam przerabiać całe ANW z tobą? Kiedy ci podrzuciłem dwa PDFy to kompletnie je olałeś.
Fanatycy Bartosiaka są już słynni z panicznego ataku na każdą krytykę (co podrzuciłem powyżej).

Zastanawiałem się jaki może być powód tego że wasza grupa tak
  • Odpowiedz