Wpis z mikrobloga

Zastanawiałem się jak miło spędzić czas na obejrzeniu czegoś nietuzinkowego i trafiłem na info, że na HBO Max dodano dzisiaj serial "Primal" (Pierwotny) od twórcy serii Samuraj Jack, którą wiele lat temu oglądałem z zachwytem.

Jestem właśnie na 3 odcinku i przyznaje, że ciekawie się to ogląda i na dużą uwagę zasługuje udźwiękowienie.

Opis z sieci (tłumaczenie translator):

Genndy Tartakovsky, wizjoner, twórca nagrodzonej nagrodą Emmy® serii Samurai Jack, opowiada historię jaskiniowca u zarania ewolucji, który nawiązuje niezwykłą przyjaźń z prawie wymarłym dinozaurem. Z napięciem, złamanym sercem, podekscytowaniem, miłością i strachem, a wszystko to bez jednego słowa dialogu, seria jest obrazem ożywającym, opierając się wyłącznie na muzyce i obrazach graficznych, aby opowiedzieć historię dwóch nieprawdopodobnych sojuszników, którzy poruszają się po zdradzieckim świecie. Po związaniu się niefortunnymi tragediami wydają się być dla siebie jedyną nadzieją na przetrwanie przeciwko wspólnemu wrogowi.

#primal #seriale #hbomax #animacja #samurajjack #fantasy #heroicfantasy #dinozaury #grafika #rysunek #ciekawostki
contrast - Zastanawiałem się jak miło spędzić czas na obejrzeniu czegoś nietuzinkoweg...

źródło: comment_16553068559wIjK0xWrU0J3kzekTHave.jpg

Pobierz
  • 8