Wpis z mikrobloga

@Hotirit no nie wiem, przecież pytam w co następne lepiej zagrać xD Jedynkę kiedyś grałem trochę, no była to standardowa gra pirani, świat był nawet spoko, jak miałbym w dwójkę grać to bym zaczął od 1 bo jej nie przeszedłem do końca no i grałem w nią dawno temu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krucjan: Ja nikomu poza fanom gothica, elexa ani innego tworu piranni nie polecalbym. Disco Elysium dostało w grudniu polska wersję językową i przyjemnie mi się grało. Szczerze polecam!
@Maku_15 a ja bym śmiało polecił elexa komuś kto nie grał nigdy w żadną grę pirani, gra jest dobra.

@vulcanitu gram w dodatki choć miałem nie grać, ale na bank nie zagram od nowa jeszcze raz. Rzadko w ogóle wracam do gier jak je już raz skończę.
@Jubei grałem tylko w pierwsze dark souls ale każda gra tego studia jest praktycznie takie samą.
Przede wszystkim te gry praktycznie nie mają fabuły, a dla mnie historia to jest kwintesencja gry.
Ale nawet jakby ktoś chciał mnie namówić na sakiro, w którym z tego co słyszałem, jest najbardziej rozbudowaną narracja że wszystkich gier tego studia, to i tak mechaniki tych gier i wyraźny azjatycki styl mnie odrzuca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krucjan: ech... No więc widzisz, z ER jest trochę inaczej. Fabuły jest sporo więcej, lore jest bardzo bogate, ALE nie jest to prawdziwe, głębokie RPG. To w zasadzie dosłownie przygody hipka w magicznym świecie. Jako doświadczenie, gra - u mnie 10/10, ale to "tylko" aRPG typu Zelda na minimum kilkadziesiąt w porywach do kilkuset godzin. ;)
@Jubei nie ma nic złego w rpg akcji, ale ja lubię kiedy jest dobra historia i to ona nadaje sens rozgrywce i pcha ja do przodu, natomiast w grach fromsoftware ta historia i lore jak jest, to nie jest nawet w tle, on jest gdzieś z boku i jak się sam mocno nie zainteresujesz żeby go poszukać, to możesz przejść całą grę nie wiedząc o jego istnieniu.