Wpis z mikrobloga

@Radostingol: co tam sapiesz? Twierdzisz, że divy nie dają równiez z własnego wyboru? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapewne każda z nich to uprowadzona. Te e ddivy też sa zmuszane?
  • Odpowiedz
@Radostingol haha co siedzi w głowie takich biczowników? xD

Jak ktoś się zaśmieje z Ukraińców to szybko trzeba pośmiać się też z Polaków xD

To nie jest normalne
  • Odpowiedz
@Windows_98: i co ? ja mam sie tobie tłumaczyć skad biore info temat uk? Moze mieszkalem tam 10 lat temu, a może nie? Co to ma do tematu ? A ty pracujesz w burdeliku, ze masz info na temat narodowości owych pań? Wiem, po co piszecie takie rzeczy. Ukrainki to do sprzatania albo do burdelu. A ja wiem ze Polki w uk, były trzy raz gorsze, patusiary i meliniary. I
  • Odpowiedz
@Radostingol

i co ? ja mam sie tobie tłumaczyć skad biore info temat uk? Moze mieszkalem tam 10 lat temu, a może nie? Co to ma do tematu ? A ty pracujesz w burdeliku, ze masz info na temat narodowości owych pań? Wiem, po co piszecie takie rzeczy. Ukrainki to do sprzatania albo do burdelu. A ja wiem ze Polki w uk, były trzy raz gorsze, patusiary i meliniary. I co
  • Odpowiedz
A to jest żart? Uśmiałem się... Mnie to poważnie #!$%@?, bo pamietam te żarciki o Polakach jak byłem w UK, wiem jak sie czułem. Jak wtedy brytoli wyzywałem. Już nie mówię, co sie dzieje w Holandii, czy Niemczech. A wtedy internety nie były takie popularne. A tutaj idą heheszki na całego, i to jest robione z czystej nienawiści, nie checi heheszkowania. Jak ktoś tego nie rozumie to #!$%@? na drogę.
  • Odpowiedz