Wpis z mikrobloga

  • 13
1734 + 1 = 1735

Tytuł: Przetaina
Autor: Andrzej Pilipiuk
Gatunek: fantasy, science fiction
Ocena: 7/10
ISBN: 9788379647545
Wydawnictwo: Fabryka Słów
Liczba stron: 397
Forma książki: książka
Najnowsza książka Pilipiuka. Fantasy, z wątkiem upadku starożytnej cywilizacji i próbą zbudowania na jej gruzach czegoś nowego. Nie mamy tutaj smoków, rycerzy i czarodziejów, a coś na kształt wczesnośredniowiecznego społeczeństwa żyjącego na gruzach upadłego imperium z jego wiodącymi proste życie mieszkańcami. Uważni milosnicy historii dostrzegą zapewne analogię do tworzenia się nowych państw ma gruzach imperium rzymskiego i zagrożeniami ze wschodu. Ciekawy koncept na funkcjonowanie społeczeństwa, stosunek do religii i swojej przeszłości. Magia jest, ale nie za dużo. Lekka i przyjemna książka fantasy do zrobienia w jeden wieczór. Książka (chyba) bez związku z dotychczasową twórczością Pilipiuka. Polecam i pozdrawiam.

#bookmeter #fantastyka #fantasy #ksiazki #czytajzwykopem #fantasybookmeter #sciencefictionbookmeter
mokry - 1734 + 1 = 1735

Tytuł: Przetaina
Autor: Andrzej Pilipiuk
Gatunek: fantasy, s...

źródło: comment_16552403709EgZpRp3VxoPigrwDcQYOe.jpg

Pobierz
  • 3
Informacje nt. książki z tagu #bookmeter:

Średnia ocena z Wykopu: ★★★★★★★ (7.0 / 10) (1 recenzji)
Następne podsumowanie tagu: 2022-07-01 00:00 tag z historią podsumowań »
Kategoria książki: fantasy, science fiction, horror
Liczba stron książki: 400
Gatunek książki: powieść

Jesteś pierwszym recenzentem tej książki tutaj :)

Podobne książki:
1\. Porzucone królestwo (Feliks W. Kres) - najnowsza recenzja usera ali3en ★★★★ (8.0 / 10) - Wpis »
2\.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mokry: mam mieszane uczucia, bo początek bardzo mi się podobał, ale im dalej, tym gorzej. Ja dałem jej 3 gwiazdki na GoodReads, ale w 10 stopniowej skali pewnie 5-6