Wpis z mikrobloga

W Rossmann taka seria #perfumy się pojawiła. Cena to 25 zł za 30 ml i chyba coś około 55 za 100 ml. Może wcześniej była a ja nie widziałem. Spróbowałem dziś Marine Aqua i mi się podoba, jak rzadko co w takim przedziale cenowym. Coś mi to mocno przypomina tylko nie wiem co, czy perfumy inne, czy może i jakiś kosmetyk, moze jakiś detergent ;-) moim zdaniem zapach jest ewidentnie morski, w przeciwieństwie do wielu takich co się tak tylko nazywają. Jak ktoś lubi takie- warto sprawdzić. Przy następnej wizycie zrobię globala. Na fragrantica pojedyncze osoby piszą że podobne to jest do Versace Pour Homme. Nie pamiętam już tego Versace, kojarzyło mi się ono z proszkiem do prania, może i to trochę podobne zatem.
Borelioza666 - W Rossmann taka seria #perfumy się pojawiła. Cena to 25 zł za 30 ml i ...

źródło: comment_1655239832EeHTXk2rEe4uq9tBMiZsnU.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@Zimnok @loopie96 rzeczywiście podobieństwo do DH czy DHI chyba największe sposód tanich klonów (Zara 9.0 Zara 9.0 Classic czy Victorio Luchcino) . Nie pamiętam jak trwałość bo tylko na nadgarstek wrzuciłem. Takie gładkie zbalnsowane i niekrzykliwe.
  • Odpowiedz