Wpis z mikrobloga

Dobra, cały strój kupiony, egzamin zdany i nasuwa się pytanie
650 versys cyklop czy tdm 900 ? z ABS oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dwumetrowy chłop

Oba podobnie wygodne, versys brzydki jak noc, ale z kolei tdm boje się że za mocna na pierwsze moto. Co sądzicie? Co będzie mi łatwiej ewentualnie po sezonie czy dwóch sprzedać dalej?


#motocykle
  • 11
@KinkyFish: przejedź się jednym i drugim, i zdecyduj. Mnie w Kawasaki nie pasują zbyt wysoko umieszczone podnóżki (zbyt ugięte kolana), ale to wszystko osobiste preferencje.
@KinkyFish: 203cm tutaj. wydaje mi sie, ze versys bedzie za mały. Jak siedzialem na nim w cywilnych ubraniach to bylo ok ale jak ubralem strój moto to bylo ciasno. Wszystkie te cycle-ergo to tylko teoria. Musisz zrobic jazde testowa. Ja wybralem yamahe super tenere i jest calkiem ok. Szukaj dlugich motocykli, turystyki ( yamaha fjr jest spoko) i adwenczery
@KinkyFish: Mnie się wygodnie jeździło Tigerem, wygodnie siedziało na GS800 (teraz 850), V-strom jest spoko. Na TDM siedziałam, było ok, a taka Yamaszka 9 tracer była dokładnie jak mój FZS600, więc nic bym sobie nie poprawiła - dla mnie za mały (mam 184). Wszystko zależy jak masz długie nogi, co lubisz. Nikt za Ciebie nie wybierze motocykla.

Póki nie masz swojego i nie masz na oku genialnej oferty od kolegi, który