Wpis z mikrobloga

#uk #blackpill #feminizm Coraz czesciej widuje na zachodzie bezdomne/zebrajace dziewczyny w wieku 20-kilku lat. Co ciekawe nie sa jakies grube, brzydkie czy przecpane, czy "innej rasy"-nie ma reguly. Po prostu korekty w gospodarce dotkna mocno strong and independent women. Uwazam, ze banka feminizmu na zachodzie pekla jakies 5 lat temu, social safety net dla kobiet bedzie sie nadal kurczyl a faceci nie sa zainteresowani kobietami, ktora pija wiecej od nich. Spadek podazy spowoduje, ze ogarniety facet bedzie w cenie, a kobiety nagle naucza sie gotowac. Do tego banka wzrostowa peknie. Moim zdaniem popularnosc tagow przegryw i incel przypomina szczyt hossy waginalnej, ludzie zaczynaja narzekac, kiedy sytuacja juz zaczyna sie poprawiac.
Pobierz pawel0008 - #uk #blackpill #feminizm Coraz czesciej widuje na zachodzie bezdomne/zebr...
źródło: comment_1655202985ZLhejx8tnJfEWOG0jWwf86.jpg
  • 21
@suqmadiq2ama: wiesz, tak serio ciezko o dobre dane na temat zarobkow zebrakow. Kiedys byl urban legend, ze bezdomni z wawy budowali sobie w latach 90 domy za hajsy z zebrania. Ile w tym prawdy- nie wiem. Tak czy siak- to nie jest sport, ktory wielu chce uprawiac :)
@suqmadiq2ama: To jest ten dziadek szkiełko? Ten co się tak trzęsie zebrajac? Niemożliwe ze on dalej żyje bo pamietam go jak byłem gowniarzem, mówili na niego szkiełko bo sobie wybudował chatę, na elewacji miał szkiełka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pawel0008: gwóźdź do balona feminizmu to te obecne pchanie ideologii gender, a konkretnie transgenderyzmu.
Kobiety są wypychane z safety netu / women only spaces przez mężczyzn "identyfikujących się jako kobiety". A która próbuje się bronić to jest palona na stosie politycznej poprawności jako TERF za transfobię. Wąż zjada własny ogon.
@szpongiel: To juz sie dzialo duzo wczesniej. Na przyklad wzrost popularnosci #metoo. Mamy w pracy taka zasade, ze nie zostajemy w pojedynke z kobietami w jednym pomieszczeniu w obawie przed jakimis zarzutami. Wiem, ze w wielu firmach tak jest- faceci boja sie przyuczac kobiety, dawac porady. Spadek ilosci malzenstw tez jest spowodowany facetami- to oni daja zaangazowanie. W dzisiejszych czasach po prostu sie to nie oplaca.

A transgenderyzm jest super.