Wpis z mikrobloga

Nie będę ukrywał, że jestem już zmęczony tym co się odjaniepawla na tym tagu. Ja wiem, że zjawisko trollingu i złośliwości pod adresem osób się tutaj udzielających było tu od zawsze, ale ostatnimi czasy nasiliło się i przybrało iście karykaturalną formę. Najbardziej irytujaće jest nadużywanie sformułowań "ok Oski", "ja nie Oski", i tak dalej. No dobra, skoro nie jesteś Oskarkiem, to co czyni Cię przegrywem, czemu uważasz, że masz gorzej w życiu niż twoi rówieśnicy? Umiałbyś wydusić z siebie coś więcej niż oklepane zapewnienie, że nie jesteś rodziny nowobogackich, lub do znudzenia kopiować wpisy Rempo? A może jednak nim jesteś, tylko nudzi Ci się. To ja mam pomysł, zwłaszcza taki Szymcio oraz zgraja jego popleczników i naśladowców. Macie tyle tagów, gdzie możecie sobie poszaleć i podenerwować ludzi (polecam zwłaszcza tagi polityczne, gdzie podszywając się pod lewaka, lub prawaka będziecie mieć większą frajdę).
#przegryw #bekaztrolli
Pobierz CulturalEnrichmentIsNotNice - Nie będę ukrywał, że jestem już zmęczony tym co się odj...
źródło: comment_1655146215Bmko7lgl4zzwywaixWFWQ8.gif
  • 50
@CulturalEnrichmentIsNotNice: @TrzyGwiazdkiNaPagonie: @szymon465: @przegro_pisarz:

Chciałbym tylko powiedzieć, tylko przypomnieć odnośnie pojawiających się cyklicznie opinii o tym jakoby tag przegryw upadał lub pogarszała się jego jakość, że jest to nie prawda, gdy patrzymy na tag w ujęciu miesięcy lub lat zamiast tygodni czy dni. Wiem że sam takiemu złudzeniu ulegałem, bo zapominałem o tym wszystkim.

Typowymi zarzutami takiej argumentacji są na przykład: wskazywanie na nadmiar trolli na tagu, na