Wpis z mikrobloga

@fasttaker poziom tego programu jest żenujący. Zwykle to atak pisowskich polityków, wspieranych przez pisowskich dziennikarzy pod okiem pisowskiego prowadzącego na polityków opozycji. Tematy to głównie robienie laski rządowi i udowadnianie że opozycja chce sprzedać Polskę. Czy Tusk powinien się pojawić w TVP? Myślę, że na pewno nie w takim programie. Tutaj byłaby to ustawka mająca na celu zdeptanie go z byle powodu. A sam wstęp gdzie funkcjonariusz Adamczyk za każdym razem gada
@szychun:

Czy Tusk powinien się pojawić w TVP? Myślę, że na pewno nie w takim programie. Tutaj byłaby to ustawka mająca na celu zdeptanie go z byle powodu.


Tusk przejechał się kombajnem po Komisji Amber Gold. Myślę, że z jakimś prowadzącym za dychę i botami z PiSu rozprawiłby się łatwiej.
@Haramb3: na komisji dał sobie radę, ale uczestniczenie w szopce kurksiego to coś zupełne innego. Skoro są w stanie mówić o jego odpowiedzialności w kwestii wojnie na Ukrainie, a jego nazwisko przeplatać ze scenami ruskich mordów to jestem w stanie uwierzyć, że w czasie ewentualnego uczestnictwa w programie TVP działyby się tam cuda. Dodatkowo adamczyk sprawia wrażenie, że sprzedałby własną matkę tylko po to by przypodobać się szefowi.