Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, pisze z anonimowych bo to wstydliwa sprawa. Mam pewną nieuleczalną chorobę skróry, która od lat wyklucza mnie z wielu elementów życia społecznego. Na przykład od lat nie byłem na basenie czy nad wodą, pomimo że za dzieciaka to uwielbiałem. Teraz robi się ciepło, i moje problemy nabierają kocy. Nie wiem czy ktoś z was wie jakie to uczucie kiedy walczysz ze sobą, żeby założyć koszulkę z krótkim rękawem. W każdym razie, do napisania tego postu zainspirował mnie wpis mireczka @Levander który wczoraj pisal, że ma miejsce odludziu, gdzie jeździ sobie popływać w samotności. Czy ktoś zna takie miejsca w pobliżu #krakow ? Nie musi być piękna piaszczysta plaża, wystarczy w miarę łagodne zejście do czystej wody, bez ludzi w pobliżu. Fajnie, gdyby było można dojechać samochodem.
#przegryw #pytanie #depresja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a6ff10df1eea31b3e1a385
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: nie przeganiają, oficjalnie jest tam zakaz kąpieli gdyz w jednej części działa kopalnia piasku, ale generalnie nie ma co się tym przejmować tablice są by przekierować ewnetualna odpowiedzialność...