Wpis z mikrobloga

Święte oburzenie nihilisty | Odpowiedź dla Karola Fjałkowskiego
Mirki już wykopały na główną film Karola Fjałkowskiego w którym "masakruje on Szymona", nie zwracając uwagi, że Karol w krytyce wygodnie pomija te fragmenty wypowiedzi krytykowanych filmów, które nie pasują pod tezę. Znalezisko: https://www.wykop.pl/link/6700893/swiete-oburzenie-nihilisty-odpowiedz-dla-karola-fjalkowskiego/

#polska #youtube #drama #ciekawostki #polskiyoutube
wojna_idei - Święte oburzenie nihilisty | Odpowiedź dla Karola Fjałkowskiego
Mirki j...
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@wojna_idei:

Mirki już wykopały na główną film Karola Fjałkowskiego w którym "masakruje on Szymona", nie zwracając uwagi, że Karol w krytyce wygodnie pomija te fragmenty wypowiedzi krytykowanych filmów, które nie pasują pod tezę.


Pierwsza zasada wykopu: nie wymagaj od wykopków myślenia.
  • Odpowiedz
zazwyczaj wykopują filmy Szymona w gorące

Tak, wykopują w gorące. Oba. Wychodki to zazwyczaj zakopują filmy Szymona w mniej niż kilka minut po dodaniu bez jakiegokowlwiek zapoznania się z nim (nie wspominając o tym, że jest to głównie ta sama grupa), co też uznaję za przejaw braku myślenia.
@buc123t:
  • Odpowiedz
@ktomizajalnazwy: Normalny - wystarczy ustalić, kimże jest "ruska onuca". Jeżeli zgadzasz się, że powielanie w mediach, a tymże jest także, trzeba przyznać, dość poczytne konto w social mediach, w tym youtube, docierające do tysięcy osób, ruskiej propagandy definiuje ruską onucę

to bez wątpienia @wojna_idei powtarzająca na swoim oglądanym przez tysiące ruskiej propagandy ruską onucą jest.
  • Odpowiedz
@ktomizajalnazwy: Nie wiem jak ty, ale ja tam nie mam żadnej wątpliwości, że jest to absolutnie poprawna definicja ruskiej onucy. Jest oczywiście prosta metoda by ruską onucą nie być - wystarczy zamknąć mordę, jeżeli ma się zamiar głosić ruską propagandę.
  • Odpowiedz
@ktomizajalnazwy: Czy obejrzałeś wszystkie filmy dotyczące tego tematu, w tym film, na który jest to bezpośrednia odpowiedź? Jest tam godzina i dwadzieścia minut pokazywania tego, które konkretnie głoszone przez WI rzeczy, są rosyjską propagandą. Nie mam zamiaru tobie streszczać tego filmu, a jeżeli go widziałeś - które konkretnie rzeczy wyłuszczone w tym filmie uważasz, że rosyjską propagandą nie są?
dingi_dong - @ktomizajalnazwy: Czy obejrzałeś wszystkie filmy dotyczące tego tematu, ...
  • Odpowiedz
@ktomizajalnazwy: A no to obejrzyj od samego początku to jest od momentu nazywania po imieniu bezprawnej i zbrodniczej agresji rosyjskiej w celu dokonania czystki etnicznej na niepodległe państwo ukraińskie "propagandą na potrzeby polskiej polityki".

A właśnie, to masz swoje pierwsze miejsce, w którym WI powiela ruską propagandę.

@wojna_idei: czemu jesteś ruską onucą?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dingi_dong: Przesluchałem na pewno większość, bo zasnąłem już w pewnym momencie. Jakbym nie znał contentu żymona to też bym w to uwierzył pewnie. Ale dalej nie widzę co jest powielaniem rosyjskiej propagandy. Stwierdzenie, że "mówienie że Rosja jest jednoznacznie zła a Ukraina jednoznacznie dobra to uproszczenie na potrzeby polskiej polityki" to ruska propaganda? Albo koleś się #!$%@?ł do niego o to, że bronił bierności Franciszka, a było zupełnie odwrotnie. Albo zarzuca
  • Odpowiedz