Wpis z mikrobloga

@sabboko: A to judasze jedne co nie przybyli tylko sms-a napisali pewnie by księdza za 30 srebrników sprzedali jak by mogli :) i jeszcze folią pokój przykrywali normalnie diabeł tam zasiał, a pan z żółtą tabliczką to jak by nieobecny jak by odleciał w kosmos albo go zahipnotyzowały kosiarki.
@sabboko: może okazja do podsumowania kogo widzimy i czy dobrze odnajduję pseudonimy:

Siostra Pana Księdza
? Niewiasta w okularach bez nicka
Pani bez płuca i z pół żołądka
Pan martwe oczy
? Pan bez nicka
Łysy

Jak ktoś zna lub widzi mój błąd tego na sposób życzliwy zapytuje i poprawę proszę.
@rasguanabana @sabboko
Architekt/rysownik/pan precz martwe oczy to ten pierwszy od lewej. Druga od prawej to jego żona, a trzecia od prawej to pani Dorota. Ta ostatnia jest tak tępa, że jak sekta kogoś napada i ksiądz zaczyna w bezczelny sposób obrażać, że jego oponent ma np. zdeformowana twarz to ona wtedy podbiega do ludzi i mówi, żeby się nie denerwowali i nie wyzywali księdza, bo to wiara katolicka jest xdddd

Pozostali ze
@rasguanabana: a przepraszam najmocniej. Nochacza traktowałem do tej pory jako pionka i amisza, wiec jak pojawiło się przytoczone przez czcigodnego słowo malarz to myślałem, ze chodzi o architekta, znanego także jako precz, martwe oczy. Musiałem sprostować moje słowo, bo jak ktoś słowo przyjmie nie na właściwy sposób to ja pluje na jego plusy. Deo gratias!