Wpis z mikrobloga

za przejazd gdy lampy mrugają.


@mp3-10: wczoraj na Pawiej mrugały cały czas, szlabany próbowały się zamknąć i wracały na górę. Nie uwierzyłbym, że można tak #!$%@?ć, ale akurat tamtędy szedłem. Ludzie stawali na chwilę i ruszali. Ile byś wytrzymał na takim przejeździe ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

nowa linia kolejowa nie wpłynie na większe korki.


@Darth_Gohan: a w życiu. Potrzebny jest drugi tor ( ͡° ͜
@Darth_Gohan: @mp3-10: @Ogau: @xtomekw1976:

Samochód osobowy został uwięziony na przejeździe kolejowym między zamykającymi się szlabanami i torowiskiem, po którym nadjeżdżał pociąg na nowej linii do Świdnicy. Do niebezpiecznej sytuacji doszło przy stacji Wrocław Partynice, ale równie niebezpiecznie bywa też na pozostałych przejazdach.


https://gazetawroclawska.pl/samochod-uwieziony-na-przejezdzie-linii-kolejowej-do-swidnicy-uwazajcie-tam-jest-niebezpiecznie-zdjecia/ar/c4-16432625

Buforowa - zepsuty szlaban
Zwycięska - zablokowane tory
Borowska - jakies info co tam się stało?
@Wychwalany: żeby tylko ktoś mógł przewidzieć, że w tak ogromnej masie ludzi musi się zdarzyć ktoś kto się zagapi albo będzie po prostu głupi. No ale przecież nikt o tym nie wspominał. Nawet tutaj na wykopie nikt, w tym ja, ani razu o tym nie pisał... Po prostu mnie boli, jak pomyślę, że tacy idioci są u władzy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@TomTao tylko w przypadku niedzieli I poniedziałku po awarii powinny się służby od naprawy pojawić w ciągu "kilku chwil" a nie że cały dzień rogatka mruga.

Btw.
Kamery są, mam nadzieję że się zajmą osobami, które mają "głęboko w poważaniu" zamykające się rogatki. Dzisiaj już jeden taki przypadek (jadąc autobusem) widziałem...
@mp3-10: @Ogau: @Darth_Gohan: wrzucam ostatni raz i przechodzimy do codzienności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

We wtorek, 14 czerwca, około godz. 10 na ul. Zwycięskiej pod zamykający się szlaban wjechał samochód, który w ten sposób uszkodził urządzenie. Kilkanaście minut później do takiego samego zdarzenia doszło na ul. Buforowej, gdzie kierowcy utknęli w korku sięgającym niemal do oddalonego o 3 kilometry ronda w Iwinach.
@Wychwalany: przejazd nie powoduje korków. To ci przeklęci blachosmrodziarze! To wcale nie tak, że te przejazdy są usytuowane w tragicznych miejscach!

Już tak na serio to muszę przyznać, że się myliłem. Myślałem, że sytuacja będzie #!$%@?, a jest znacznie gorzej xD