Wpis z mikrobloga

Kupuj panikę sprzedawaj euforię! Dokupiona kolejna partia BTC i ETH. Wszystkich nie pomieszczę na swoim Ledgerze, ale próbować warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bitek jeszcze nigdy nie dotknął szczytu poprzedniej hossy. Obstawiam że jesteśmy już w dołku, no może jeszcze na 22500-23000 spadnie. Ale z drugiej strony jakie to ma znaczenie czy się idealnie trafi w dołek. Jest tanio. Jak ktoś teraz nie kupi, zrobi to gdy bedzie 100k.

PS> Pamiętam jak ludzie pisali przy >$60k że gdyby tylko bitek spadł na $45k to by kupili grubo. Dzisiaj czytaj jak Ci sami ludzie czekają na $10k

Gdy podczas poprzedniego cyklu BTC spadł na $4k to ludzie pisali że kupią jak spadnie do $1k.

No cóż.. Ja już jestem załadowany grubo.
#kryptowaluty #bitcoin
Pobierz
źródło: comment_1655128690Z0vgpVywFScH0v2Q2Jd6iq.jpg
  • 8
@Xtreme2007: no spoko, ale jak mam kupić BTC? Pytam poważnie - mam gotówkę i chcę kupić BTC. I nie wiem jak to zrobić, żebym nie musiał jakimś randomom wysyłać zdjęcia swojego dowodu (jeśli już to z zasłoniętymi danymi jak PESEL itp.), a jednocześnie żeby kurs był normalny, a nie z takimi prowizjami, że musi znacząco kurs wzrosnąć żeby wyjść na plus.