Wpis z mikrobloga

@Jurga09: Cóż, pochodzę z innej części kraju, życie się tak potoczyło, że mając lat 18 wraz z rodziną wybudowaliśmy dom pod Suwałkami. I szczerze powiem, że mimo iż już od wielu lat jestem Warszawskim korposzczurkiem, kocham Suwalszczyznę i wracam tam z wielką przyjemnością. Ten cały hejt to jakieś gimbusiarskie zabawy ludzi co w dupie byli i gówno widzieli.
  • Odpowiedz
@Ryskinus: ale wiesz, że cały ten wpis jest tylko odpowiedzią na zarzutkę z głównej? Pochodzę ze Śląska i przyznam, że nigdy nie byłem na Podlasiu i absolutnie nie mam żadnego wyrobionego zdania na temat tego regionu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jurga09: najczystszy region ale poza sezonem grzewczym, w zimę zakopcone wynglem jak na Śląsku;) nie wiem jak na Śląsku ale w zimę czuć węgiel w powietrzu true story
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ryskinus: żeby nikomu nie wpadło do głowy że Suwałki to Podlasie. To Suwalszczyzna, Podlasie to region, Podlaskie to województwo.
  • Odpowiedz
@Jurga09: Podlasie jest super. Mnie dziwi brak hejty na chamów z Warszawy xd każdy podkasiak jakiego znam jest spoko. Macie zajebiste trasy rowerowe. Jedynie każdy #!$%@? bo brak roboty
  • Odpowiedz
@Jurga09: lubię ten serial, nie mam problemów z podlasiem. Nawet ich szanuje, że zachowali odrębność kulturową w jakiś sposób tak jak Ślązacy.
  • Odpowiedz